mgr Magdalena Maławska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Gorąco polecam Panią Magdę jako bardzo dobrego specjalistę. Schudłam 9 kg w 1,5 miesiąca, czuję się świetnie i ciągle najedzona :)

Gorąco polecam Panią Magdę jako bardzo dobrego specjalistę.
Schudłam 9 kg w 1,5 miesiąca, czuję się świetnie i ciągle najedzona :)

Najlepszy dietetyk jakiego znam. Super podejście, motywacyjne spotkania i pyszne jedzonko na diecie. Korzystałam już z pomocy wielu specjalistów, ale dopiero z Panią Magdą udało mi się schudnąć i utrzymać wagę. Gorąco polecam

Gorąco polecam Panią Magdę. W 6 tygodni schudnąć 8 kg i czuję się swietnie. Dieta jest bardzo dobrze dopasowana do mojego życia, nie czuję głodu, a jem wszystko to co lubię. Pozdrawiam

Bardzo kompetentna osoba, z dużą wiedzą nie tylko żywieniową ale i medyczną. Walczyłam z odchudzaniem całe życie, tylko Pani Magda skierowała mnie na odpowiednia badania, gdzie wyszło dlaczego nie mogłam schudnąć, a kożystałam już z tylu dietetyków. Polecam całym sercem bo w końcu mam odpowiednio dopasowane odżywianie i schudłam.

Bardzo miła Pani, ale nie jest dietetykiem

Bardzo miła Pani, ale nie jest dietetykiem

Super dietetyk, bardzo miła i uprzejmy oraz kompetentna osoba. Gorąco polecam.

Super dietetyk, bardzo miła i uprzejmy oraz kompetentna osoba. Gorąco polecam.

Super podejście do klienta i efekty. Serdecznie polecam.

Super podejście do klienta i efekty. Serdecznie polecam.

Bardzo gorąco polecam Panią Magdę. Jest bardzo dobrym dietetykiem, pomogła naszej całej rodzinie. Schudliśmy razem, jedząc pyszne potrawy dopasowane do naszych preferencji i potrzeb. Nie czuliśmy się jak na diecie, a waga spadała. Świetne uczucie... Polecam dorosłym i dzieciom.

To dobry dietetyk bo jest skuteczna w swoich działaniach.Przy jej pomocy udało mi się pozbyć nadwagi Polecam

Świetne podejście do dzieci. W poradni Nutri-Med jest też kącik zabaw, zatem moja pociecha się nie nudziła, jak rozmawiałam z Panią dietetyk. Polecam