lek. dent. Magdalena Malec

Pani Magdalena "odczarowuje" strach przed stomatologiem. Wizyty w Dentalu są zawsze bardzo przyjemne, Pełen profesjonalizm, nieskazitelna czystość i zawsze uśmiechnięty personel sprawia że czujemy się tam jak z wizytą u przyjaciół. Polecam.

Skuteczna dentystka.Pani Doktor jest bardzo delikatna, miła, a przy tym profesjonalna. Polecam osobom, które boją się wizyt u dentysty! Zapisać się i przyjść na leczenie.

Przesympatyczna, przemiła, profesjonalna i konkretna. Po wizycie u Pani Doktor polubiłam chodzić do stomatologa ;-) Polecam z uwagi na fachową i rzeczową pomoc w przyjaznej atmosferze.

Świetna profesjonalistka. Jej wiedza lekarska wraz z profesjonalnym, cierpliwym podejściem do pacjenta to duet cech, które charakteryzują Panią Doktor. Sympatyczna, cierpliwa, profesjonalna, życzliwa, nie komentująca, nie oceniająca pacjenta. Zawsze stara się podsunąć najlepsze rozwiązanie, uwzględniając możliwości pacjenta. Dzięki atmosferze panującej w gabinecie (personel również super) zaczęłam normalnie oddychać na fotelu dentystycznym. Polecam szczególnie osobom panicznie bojącym się dentysty. Nie myślałam, że nastąpi taki czas że będę dumna i zadowolona opuszczać gabinet stomatologiczny.

Pani Doktor to cudowny, przemiły lekarz, a wizyta w gabinecie to czysta przyjemność. Delikatność Pani Doktor pozwala na bezbolesny przebieg wizyty. Dodatkowym atutem jest traktowanie pacjenta jak równego sobie - dokładnie przedstawiany jest problem, przebieg dalszego leczenia, proponowane są rozwiązania, podawana cena. Wszystko przejrzyste. Wysoka kultura osobista to kolejna cecha Pani Doktor. Pani Magdaleno; ocena taka a nie inna. Z cała odpowiedzialnością polecam wszystkim te dentystkę! Polecam w 1000%.

Pani Magdaleno; ocena taka a nie inna.
Z cała odpowiedzialnością polecam wszystkim te dentystkę!
Polecam w 1000%.

Pani Magdalena takich uczuć jak ....... nienawiść, arogancja, obsesja, zazdrość i duma nie posiada. Panie Boże, Ty stworzyłeś człowieka jako mężczyznę i kobietę. ... W takim kontekście z łatwizną jest odkryć prawdziwe miejsce kobiety w charakterze lekarza. Pani doktor to odpowiedzialny człowiek i naprawdę warto się zapisać i przyjść na wizytę (np. leczenie kanałowe bo ratuje wiele zębów skazanych na usunięcie) Pozdrawiam pacjent Karol