dr n. med. Magdalena Matczak-Giemza

Endokrynolog, Internista

Uprzejmości i bycia miłą nie mogę Pani doktor odmówić. Zlecono podstawowe badania kontrolne w Hashimoto. Ale nie pojawiło się pytanie ani o przebyte ciąże, ani o planowane. Miałam nadzieję trafić na neutralnego lekarza o nie skostniałym sposobie myślenia, albo chociaż na takiego, który nieinwazyjnych prób poprawy jakości życia, takich jak konsultacja z dietetykiem, nie potraktuje z góry. Zawiodłam się. Nasuwa się przysięga Hipokratesa (ale może nie obejmuje psychiki drugiego człowieka, jest zawężona do określonej dyscypliny)

Pani Doktor jest bardzo konkretna. Przeprowadzila szczegółowy wywiad.Zleciła dodatkowe badania żeby rozwiać wątpliwości.Pani Doktor oprocz tego jest mądra i spostrzegawcza kobietą. Bardzo szybko wychwyciła problem, o ktorym sama nie powiedzialam.Nie będę się u niej leczyc bo moje problemy są związane z czym innym, ale chciałabym spotykać częściej takich lekarzy.Polecam z czystym sumieniem.

Kompetentny, bardzo facho, poswięca czas pacjentowi, szczegółowo potrafi wytłumaczyc wszystkie sprawy związane z leczeniem.

Bardzo sympatyczna pani doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy, bez problemu kieruje na inne dodatkowe badania.

Nie polecam. Zupełnie nie spełniła moich oczekiwań. Leczy "narządy " a nie całego człowieka. Podejście powierzchowne .

Lekarz godny zaufania, trafne diagnozy, miła, kompetentna, znająca się na rzeczy, godna polecenia.

Wysoka kompetencja, duża wrażliwość, fachowość budząca zaufanie.

Wysoka kompetencja, duża wrażliwość, fachowość budząca zaufanie.

Kompetentny lekarz, cierpliwy, potrafi nawiązać kontakt z pacjentem. Zdecydowany w podejmowaniu decyzji.

Kompetentna, życzliwa, bardzo dory lekarz i człowiek.

Kompetentna, życzliwa, bardzo dory lekarz i człowiek.