lek. dent. Magdalena Melka-Rosińskalek. dent. Magdalena Melka-Rosińska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

Lekarz dentysta praktykujący w Gabinecie Dentystycznym M-Dent w Poznaniu przy ulicy Przepiórczej 23C/1A (Poznań Grunwald) - wizyty prywatne oraz w ramach funduszu NFZ.

Bardzo polecam tego dentystę, kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta. opinie nie są przesadzone, gabinet bardzo korzystny, wyposażony, duży personel. Zabiegi bezbolesne, pani doktor ma sprawną rękę. Polelcam.

Pani Doktor to najbardziej kompetentny lekarz, z jakim się spotkałam. Okazało się, że wcześniejszy dentysta chciał leczyć moje zdrowe zęby! Całe szczęście, że za namową przyjaciółki zasięgnęłam drugiej opinii u Pani Doktor. Zdjęcie rtg potwierdziło, że poprzedni lekarz chciał mnie oszukać. Całe szczęście, że posłuchałam i poszłam do Pani Doktor - bardzo dziękuję!!!

Pani Doktor przywróciła piękny uśmiech na mojej twarzy - problemy z żółtymi zębami były moją zmorą, mimo używania past wybielających, dbania o zęby - po prostu miały dziwny, żółtawosiny kolor. Po wybielaniu efekt jest spektakularny! Mimo pewnych wątpliwości, które miałem, uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu! Polecam wybielanie zębów każdemu kto ma kompleksy z powodu koloru zębów!

Miałam okazję skorzystać z pomocy Pani doktor w gabinecie m-dent. Zaskoczył mnie dostępność sprzętu - nie wiedziałam, że rentgen może być w gabinecie (w poprzednim gabinecie musiałam zdjęcie wykonywać w innej placówce). Pani doktor pracuje szybko, co ma swoje plusy - mam nadzieję, że tak samo dokładnie ;) generalnei wrócę do gabinetu na kolejną kontrolę.

Pani Doktor leczy całą naszą rodzinę, ma wspaniałe podejście do mojego 5-letniego syna, przez co wizyta nie jest aż tak stresująca. Z przyjemnością wypeniam prośbę Pani Doktor o wystawienie tej referencji. Polecam gabinet wszystkim osobom z grunwaldu i nie tylko.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6