lekarz Magdalena Miś-Michałek

Pani Doktor w pierwszej kolejności jest niezwykłym człowiekiem. Cudowna, wrażliwa, empatyczna, taktowna, zawsze skupiona. Jako lekarz jest bardzo zaangażowana w sprawy pacjentek, poświęca tyle czasu, ile wymaga tego dana sytuacja. Spokojna, delikatna, merytoryczna, poszukująca najlepszych rozwiązań, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Znam Panią Doktor od ponad 20 lat i nigdy nie było inaczej. Jest jedynym ginekologiem, którego zawsze polecam z zamkniętymi oczami. Wszystkie kobiety, które poznały Panią Doktor, pokonują b. duże odległości i pędzą na wizyty.

Znam Panią Doktor od ponad 20 lat i nigdy nie było inaczej.

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią Miś-Michałek. Jest to bardzo rzetelna lekarka. Polecam, Beata Śmigiel.

Super kobieta, bardzo delikatnie przeprowadza badania, do tego wszystkie robi od ręki w swoim gabinecie więc podczas jednej wizyty idzie wszystko załatwić. Nie miałam na szczęście do tej pory jakiś większych problemów zdrowotnych, ale ona sprawia wrażenie jakby ze wszystkim sobie miała poradzić ;p

Pani Miś-Michałek zakładała mi wkładkę i prowadzi moją terapię hormonalną. Nigdy nie było problemów z kontaktem z lekarzem, zawsze jest dyspozycyjna i pomocna jeśli chodzi o moje zdrowie. Używa nowoczesnego sprzętu i jest bardzo szczera ale zarazem delikatna przy prezentowaniu wyników. Oby więcej takich lekarzy z powołania pracowało u nas w kraju.

wszystko na pięć, bardzo fajna ginekolog, gabinet też mi się podoba :) nawet zdjęcie malucha po usg dostałam :)

Chyba najlepsza lekarka do jakiej trafiłam przez całe życie. Ma specjalizację ginekolog-położnik i jest po prostu świetna w prowadzeniu ciąży. W tym jednak dość burzliwym okresie życia u niej zawsze czułam się najważniejsza, a to przecież oczywiste jak nastrój mamy wpływa na rozwój nienarodzonego dziecka. Gabinet jest bardzo przytulny, cała aparatura bardzo nowoczesna. Wychodząc od niej nie tylko zawsze zaradziła i przypisała coś adekwatnego do moich wyników, ale też zawsze w prostych słowach tłumaczyła czemu to przypisuje i co to za substancja co bardzo mi się spodobało. Ogólnie bardzo polecam.