lekarz Magdalena Muchacka

Cudowny lekarz, kocham wizyty u Pani calym sercem. Zawsze doradzi, wysłucha, postawi trafną diagnozę. Człowiek uprzejmy, miły, doświadczony i zdecydowanie godny polecenia!! Polecam Panią Magdę calym sercem i prosze o wiecej takich ludzi!

bardzo dobra Pani doktor która zna się na swojej pracy potrafi wysłuchać i podjąć bardzo trafną diagnozę jest bardzo wyrozumiała więcej takich lekarzy

Bardzo dobry lekarz. Zawsze ma czas dla pacjenta, jest uśmiechnięta i miła. Potrafi podnieść chorego na duchu. Doradzi i podpowie różne rozwiązania.

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Stawia dobrą diagnozę. Jest bardzo miłą Panią Doktor - lekarzem O WIELKIM SERCU.

Uprzejma miła Pani doktor o wysokiej znajomości sztuki lekarskiej

Uprzejma miła Pani doktor o wysokiej znajomości sztuki lekarskiej

Bardzo dobry lekarz. Żeby wszyscy tacy byli. POLECAM SERDECZNIE I UCZCIWIE. Zawsze wysłucha i zleci badania, postawi trafną diagnozę.

Poni doktor o wielkim sercu. Wspaniały specjalista.Oby takich lekarzy było więcej. Szkoda tylko, że tak trudno do niej sie dostać. Potrafi postawić dobrą diagnozę. W ogólnej punktacji powinna mieć 6. tak trzymać Pani Doktor.

Jedyny taki lekarz, dla którego czas wizyty nie ma znaczenia, wysłucha, zrobi wywiad taki, jaki powinien zrobić każdy lekarz. Wytłumaczy chorobę i metodę leczenia, POLECAM W 100% !!! Inni lekarze powinni brać przykład od tej Pani !

Bardzo dobry lekarz i zarazem wspaniały człowiek. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Do problemu podchodzi kompleksowo. Uprzejma, miła i sympatyczna pani doktor. Szkoda, że wszyscy nie są tacy jak ona. POLECAM !!!!!

Co tu dużo mówić - SUPER LEKARZ. Jest kłopot żeby się do niej dostać. Zawsze coś doradzi i super zajmuje się pacjentem.GORĄCO POLECAM.