Najgorsza lekarka u jakiej bylam. Od samego wejścia awanturę zrobiła że nie jestem jej stałym pacjentem to po co przyszlam. Potem same ublizenia odnosnie mojego wyglądu. Zbadać zbadala ale wychodzac i tak nie wiem co mi dolega bo nie powiedziała nic na temat choroby tylko cały czas narzekala ze mam więcej kilogramów niż powinnam. Chociaż przyszłam z kaszlem i gorączka. Rzeczywiście duzo czasu poświęca na pacjenta ale to tylko tyle. W życiu do niej nie pójdę choćby nie było już innego lekarza na świecie.

po wizycie zmieniłam lekarza, Pani Musierowicz nie była zbyt przychylna mojej prośbie, nie przepisala mi odpowiednich leków mających na celu wyleczenie mnie z dolegliwości chorobowych.

Kompetentna i przyjemna.W mig zdiagnozowała moją chorobę,można spytać sie jej bezstresowa.

Lekarz sympatyczny i kompetentny.Nie wypisuje mnóstwa różnych leków ale szuka optymalngo rozwiązania i bierze pod uwagę to, że leki mogą mieć działania uboczne, a niektórych łączyć nie można. To niestety nie jest powszechne