Zapraszam na moją stronę: www.nagrodzkacoaching.pl
Tel.: 665 150 512
Jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie, a ...

Zapraszam na moją stronę: www.nagrodzkacoaching.pl
Tel.: 665 150 512
Jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie, a także certyfikowanym coachem. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz prowadzę systemową terapię rodzin i terapię dla par. Z wyróżnieniem ukończyłam Psychologię w specjalności Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Zapraszam serdecznie,
Magdalena Nagrodzka

Miałam problem z atakami paniki. W domu, w pracy, na ulicy serce zaczynało mi kołatać, oddech przyspieszać i traciłam orientację, gdzie jestem i co robię. Zaczęło się to odbijać na mojej pracy, która wymaga kontaktów z ludźmi i niestety też na rodzinie. Wstydziłam się swojego problemu i dopiero kuzynka poleciła mi Panią Doktor. Do dziś jestem Jej za to wdzięczna. Przyszłam pełna obaw, a zostałam potraktowana z szacunkiem i wyrozumiałością. Natychmiast zajęła się mną, wytłumaczyła mi, że nie mam się czego wstydzić i bać.To, co ja brałam za przemęczenie, było znacznie poważniejszym problemem, z którym na szczęście Pani Magdalena pomogła mi się uporać. Wiem, że sama nie dałabym rady. Wszystkim osobom, które się boją i wstydzą wizyty u psychologa, mogę powiedzieć, że to ludzka rzecz i z całego serca mogę polecić Panią Doktor. Jest to psychoterapeutka ciepła i pełna zrozumienia, a przede wszystkim jest to Ekspert w swojej dziedzinie.

Dziękuję - to jest najważniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy kiedy myślę o Pani Magdzie - Psychologu. Pani Magda pomogła mi poukładać w głowie i w sercu to co mnie ograniczało i nie pozwalało cieszyć się życiem. Nie wiem jak Ona to robi, ale potrafi zwrócić uwagę i powiązać takie rzeczy, których sam nie byłbym w stanie zauważyć. Dostrzeżenie tego pokazało, że rozwiązanie było tuż obok, tylko coś nie pozwalało mi tego zobaczyć... I Pani Magda pomogła mi to dostrzec. I za to bardzo Jej dziękuję!!!

Pani Magdalena Nagrodzka to Pasjonatka człowieka i Unikat w swojej dziedzinie! Widać, że jej praca to pasja i wkłada w to całe serce. Przechodziłam u niej psychoterapię i dzięki Niej wyszłam z bardzo trudnej życiowej sytuacji. Ma w sobie ogromną wrażliwość i jest przy tym niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Podczas terapii wykorzystuje bardzo szeroki wachlarz narzędzi, od klasycznych po nowatorskie. Sesje z Panią Magdą oprócz pracy nad sobą to także przyjemność. Mnie pozwoliła otworzyć się zarówno w sprawach dla mnie bolesnych jak i obudziła chęć do życia. Jestem przekonana, że jest w stanie pomóc każdej osobie jeśli tylko minimalnie się zaangażuje w terapię. Zgadzam się z każdą wystawioną tutaj opinią, że jest to Specjalistka nie tylko godna polecenia, ale Psycholog najwyższej klasy!
Gorąco każdemu polecam!
A.M. P.

Doskonały Fachowiec! Psycholog o niezwykłym zaangażowaniu w proces zdrowienia pacjenta, zdecydowanie wybiegającym ponad standardy! Niezwykle ciepła i cierpliwa, a przy tym potrafiąca nauczyć stawiania granic. Terapię u Niej można z góry potraktować w kategorii wylosowania szczęśliwego losu na loterii życia. Bez dwóch zdań osoba godna polecenia! Krzysztof Jan

Bez dwóch zdań osoba godna polecenia!

Krzysztof Jan

Świetna psycholożka, prawdziwa profesjonalistka!!! Najbardziej zaangażowana w proces terapii i najbardziej empatyczna psychoterapeutka z jaką przyszło mi się spotkać. Tak jak Ona nie zwalczył o mnie w życiu nikt... Przy takich umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu jakie posiada Pani Magda, terapia u Niej "grozi" nieuniknioną poprawą jakości życia :) Pani Magda jest nie tylko doskonałą psycholożką, jest też Wspaniałą Osobą. Bardzo ciepła, miła i naturalna, ma też świetne poczucie humoru. Okazała mi dużo wsparcia i zrozumienia w sytuacji, w której bardzo tego potrzebowałam. Serdecznie polecam terapię u Niej. Agnieszka S.

Agnieszka S.

Wciąż poszukujesz "Coach Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236