lekarz Magdalena Nyzio

Pediatra

Również polecam Panią doktor. Miła, sympatyczna osoba, dzieci za nią przepadają. Bardzo kompetentna .

Od kilkunastu lat korzystamy z porad pani doktor, zarówno przy starszej córce jak i teraz po latach przy synku - to naprawde kompetentna i cierpliwa osoba, bardzo zyczliwa, prawdziwy lekarz rodzinny nie tylko pediatra :) - niezaleznie czy ma do czynienia z maleństwem czy już dorosłą osobą.
Szczerze polecam

Dzisiaj poraz pierwszy byłam u Pani Doktor. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tak naprawdę, gdyż wcześniej miałam do czynienia z lekarzami którzy dość powierzchownie, aby nie powiedzieć zbyt ogólnie i bez zaangażowania podchodzili do kwestii leczenia dziecka, nie wspominając już o jakiejkolwiek rozmowi o obawach moich jako matki.
Pani Doktor poświęciła niemal godzinę na rozmowę ze mną. Z całego serca polecam. W dzisiejszych czasach to niezwykle ważne a jednocześnie prawie niespotykane.
Oprócz tego jest bardzo kulturalną, ciepłą, uśmiechniętą i kompetentną osobą z ogromnym doświadczeniem.

Pani Doktor to osoba kompetentna, doświadczona, budząca zaufanie i zaangażowana. Jest dobrym specjalistą z dużą wiedzą i intuicją. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek o niezwykłej kulurze osobistej. Zmieniłam miejsce zamieszkania, ale w dalszym ciągu powierzam jej opiece moje dzieci.

Niespotykanie miła, konkretna, fachowa i uprzejma Pani doktor. Polecam wszystkim swoim znajomym, którzy potrzebują dobrego specjalisty

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Centrum Medyczne Liszki

None
ulica Niska 24a
Kraków
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105