Magdalena Otwinowska

Bardzo miła Pani. Zakładałam aparat ortodontyczny kilka lat temu i do dziś mam proste i ładne ząbki. Polecam z całego serca dla dorosłych jak i dla małych dzieci, ponieważ Pani Magda ma profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Bardzo ufam Pani Doktor i serdecznie polecam. Wiem, ze jestem w rękach profesjonalisty! :) Przeszłam już wcześniej swoją nieudana przygodę u innego stomatologa/ortodonty i dopiero Pani zajęła się moim przypadkiem w 100%. Zawsze jestem zadowolona oraz pokonałam lęk przed dentysta. Przebieg leczenia jest dokładnie tłumaczony, a pacjenta traktuje się z życzliwością i uprzejmością. ❤️

Nie ma chyba w okolicy Częstochowy i w Częstochowie lepszego lekarza. Szybki, fachowo wykonany zabieg usunięcia ósemek. Pan Maciej wszystko tłumaczy,stosuje znieczulenie komputerowe dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Cenowo wcale nie gorzej a nawet lepiej niż np . w Częstochowie, przy znacznie lepiej wykonanym zabiegu! Przyjmie przypadki wymagające interwencji, mimo tego że nie ma tak naprawdę wolnych terminów na wiele miesięcy do przodu. Nie wykonywałam innych zabiegów ale np ekstrakcje ósemek polecam wszystkim!!!!

Nie wykonywałam innych zabiegów ale np ekstrakcje ósemek polecam wszystkim!!!!

Pan Maciej Otwinowski , profesjonalny i zdolny stomatolog . Godny polecenia. Gabinet na bardzo wysokim poziomie.

Pan Maciej Otwinowski , profesjonalny i zdolny stomatolog . Godny polecenia.
Gabinet na bardzo wysokim poziomie.

Rewelacja!!! W Kłobucku w Częstochowie i okolicy są poza konkurencją. Profesjonalnie, bezboleśnie, miło i sympatycznie. Polecam szczególnie dla dzieci. :-)

bardzo dobry lekarz jest on specjalistą i posiada certyfikaty oraz jest on chirurgiem zakłada m.i.n implanty.

Leczę sie u Maćka i Magdy chyba od poczatku istnienia gabinetu jako ze juz nie mieszkam w Kłobucku dojeżdzam z calkiem daleka i caly czas mi sie to opłaca. Prosze sprawdźcie w innych, nawet dużych(czy bardzo dużych) miastach dentystów i przy takich cenach czesto nie dostaniecie tak fachowej obslugi i materiałów najwyzszej klasy. Jeśli chodzi o komfort. Przede wszystkim jest bezboleśnie i wiem, że będzie zrobine wszystko, co na chwile obecną moze być zrobione dla moich zębów. Pozniej to procentuje i tak naprawde, realnie mniej wydaje się na lekarza. Podoba mi się ze mogę leżeć na fotelu jest to fantasytyczne pozwala się zrelaksować :)

Jestem pacjenką Państwa Otwinowskich od 5 lat i nie planuję zmiany. Od tego czasu opiekują się całą moją rodziną a ja wiem przynajmniej za co płacę. Gdy dzieje się coś nagłego wiem że nie zostanę na lodzie. Oferują mi i mojej rodzinie opiekę na najwyższym poziomie. Chodząc na NFZ na pewno liczba moich zębów byłaby mniejsza. Ci ludzie większość weekendów spędzają na szkoleniach!Ja jestem super zadowolona. I chyba nie tylko ja bo od lat zapisując się na wizytę czekam dwa miesiące. Widocznie większość jest odmiennego zdania niż autor poprzedniego komentarza.:-)

Wszyscy piszecie o cenach jako o głównym problemie. Powiedzcie mi więc proszę,jak to jest,że od 3 miesięcy staram się umówić z dzieckiem na pierwszą wizytę a panie rejestratorki informują mnie że pani doktor nie prowadzi zapisow bo terminy są zbyt odległe? Może odstąpi mi kolejkę autorka poprzedniego komentarza?

Ogółem bardzo dobrzy stomatolodzy, ale cena usług zwala z nóg, jak na razie dużo pacjentów, ale wkrótce będzie mniej, zdecydowanie za drogo, polecam przede wszystkim za kompleksowe leczenie i fachowe podejście do dzieci