Magdalena Otwinowska

Nie ma chyba w okolicy Częstochowy i w Częstochowie lepszego lekarza. Szybki, fachowo wykonany zabieg usunięcia ósemek. Pan Maciej wszystko tłumaczy,stosuje znieczulenie komputerowe dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Cenowo wcale nie gorzej a nawet lepiej niż np . w Częstochowie, przy znacznie lepiej wykonanym zabiegu! Przyjmie przypadki wymagające interwencji, mimo tego że nie ma tak naprawdę wolnych terminów na wiele miesięcy do przodu. Nie wykonywałam innych zabiegów ale np ekstrakcje ósemek polecam wszystkim!!!!

Nie wykonywałam innych zabiegów ale np ekstrakcje ósemek polecam wszystkim!!!!

Pan Maciej Otwinowski , profesjonalny i zdolny stomatolog . Godny polecenia. Gabinet na bardzo wysokim poziomie.

Pan Maciej Otwinowski , profesjonalny i zdolny stomatolog . Godny polecenia.
Gabinet na bardzo wysokim poziomie.

Rewelacja!!! W Kłobucku w Częstochowie i okolicy są poza konkurencją. Profesjonalnie, bezboleśnie, miło i sympatycznie. Polecam szczególnie dla dzieci. :-)

bardzo dobry lekarz jest on specjalistą i posiada certyfikaty oraz jest on chirurgiem zakłada m.i.n implanty.

Leczę sie u Maćka i Magdy chyba od poczatku istnienia gabinetu jako ze juz nie mieszkam w Kłobucku dojeżdzam z calkiem daleka i caly czas mi sie to opłaca. Prosze sprawdźcie w innych, nawet dużych(czy bardzo dużych) miastach dentystów i przy takich cenach czesto nie dostaniecie tak fachowej obslugi i materiałów najwyzszej klasy. Jeśli chodzi o komfort. Przede wszystkim jest bezboleśnie i wiem, że będzie zrobine wszystko, co na chwile obecną moze być zrobione dla moich zębów. Pozniej to procentuje i tak naprawde, realnie mniej wydaje się na lekarza. Podoba mi się ze mogę leżeć na fotelu jest to fantasytyczne pozwala się zrelaksować :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kłobuck"?

Orzeszkowej 31

Prywatny Gabinet Lekarski