lek. med. Magdalena Paechlek. med. Magdalena Paech - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Paech

Okulista

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem. Leczę
dorosłych i dzieci które zapraszam szczególnie
serdecznie. Przed zarejestrowaniem dziecka poniżej lat 4 ...

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem. Leczę
dorosłych i dzieci które zapraszam szczególnie
serdecznie. Przed zarejestrowaniem dziecka poniżej lat 4 koniecznie proszę o kontakt telefoniczny nr 606 995 097

Profesjonalnie, szybko i na temat! pani doktor rozpoznała chorobę, zleciła badanie i przy okazji zleciła badania ogólne, jestem zachwycony, już się lepiej czuję! Polecam!

Bardzo kompetentny i miły lekarz, wszystko wyjaśnia i tłumaczy każdy kolejny krok leczenia. Poprawa po kilku dniach, kontrola po leczeniu - miły akcent - za grosze. Polecam!

Jestem zadowlony z wizyty. Pani doktor dobrze mi doradziła i dobrała ponieważ dużo pracuję przed monitorami i sporo jeżdżę wieczorem lub w nocy samochodem. Może nie był mój przypadek do ratowania życia, ale widać zaangażowanie i duże kompetencje. Polecam

Wszystko na 5;-) Polecam! Jest fachowo, miło i profesjonalnie. Pani doktor poświęca dużo czasu i bardzo przykłada się do swojej pracy. Wielki POZYTYW

Bardzo kompetentny lekarz, warto czekać mimo odległych terminów ! Moja córka została zbadana bardzo starannie, do tego z chęcią pozwoliła zakroplić oczy bo pani z nią rozmawiała i żartowała. Spokojna i życzliwa.

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

Klinika Oka
ul. Matejki 2