jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.............ja osobiście polecam! Pani doktor kompetentna, miła.

Pani doktor zkładała mi plombę na dwójkę ale nie wiem dlczego ta plomba znalazła się również na całej jedynce pomijajac akt że zatkała mi przrwę między jedynka a dwójką. Gdy poszłam do innego lekarza ponieważ bardzo bolały mnie oba zęvy po tej wizycie okazalo się ze popaliła mi kanaliki nerwowe a plombę będę musiała mięć założoną jeszcze raz ponieważ skleiła mi nią obydwa zęby. Przez popalenie kanalików nerwowych od momenu wizyty nadal czuję ból.Minęły 2 tygodnie.

wizyta bardzo szybko umowiona, bardzo dobry kontakt z pacjentem. ladny gabinet. bardzo dobrze wykonana plomba. dodam ze bardzo szybko zrobiona. nic nie boli.