Magdalena Pieniążek

Ortodonta, Stomatolog

2,2
2,2

Leczenie zębów u Pani doktor to jedna wielka tragedia. Samo nastawienie do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Niestety efekt końcowy w moim przypadku był jeszcze gorszy. Połamane zęby, resorpcja korzenia, martwica, szpary pomiędzy zębami, brak informacji o leczeniu jakieś lakoniczne zdanie po każdej wizycie. Na koniec leczenia info, ze w klinice u doktor Pieniazek inna dentystka mi ładnie zrobi zęby, oczywiście jak zapłacę następne tysiące złotych. Stanowczo odradzam…

Pani doktor Pieniążek leczyła mnie przez półtora roku. Była arogancka i nieuprzejma. W dodatku w czasie wizyt wyjątkowo niedelikatna. Znosiłam to powtarzając sobie - liczy się efekt końcowy. Po półtora roku pani doktor stwierdziła, że chce zdjąć mi aparat mimo, że zgryz w sposób oczywisty pozostawiał wiele do życzenia (pootwierały się duże szpary między zębami). Na moje zdziwienie odpowiedzią była obraza i wypowiedź: "jak się pani nie podoba, to może sobie pani nosić aparat jeszcze przez kolejny rok". I nosiłam aparat przez kolejny rok, ale lecząc się już u innego ortodonty. Ta zmiana to była świetna decyzja, bo zęby mam teraz idealne. Żałuję, że zdobyłam się na nią tak późno.

Masakra!! Szanowna Pani Magdalena pracuje niestety za kare, brak zupelnego podejscia oraz problemu. Droga Pani doktor lekarzem zostaje sie z pasji i powolania, nie za kare. Nie musi Pani odreagowywac swojego zycia na niczemu niewinnych ludziach :)

Bardzo złe wrażenie. Brak komplementarnego podejścia do problemu. Wydało mi się, jakby Pani doktor chciała jedynie leczyć przypadki łatwe i proste, nie wymagające dużo wysiłku.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta....Pani doktor jest niestety mało sympatyczna.

polecam gorąco tą Pania prowadzi moje leczenie od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolnony