Magdalena Śliwińska

Radiolog

Bardzo dobry i nowoczesny gabinet. Mila i fachowa obsluga, jak dla mnie ceny nie sa wygorowane. Bylam u dr Śliwińskiej pierwszy raz i napewno nie ostatni.

Polecam Polecam Polecam. Do Medixu przychodzi się bez stresu. Moją ulubioną panią radiolog jest dr Śliwińska, której dziękuję za opieke. Oczywiście potrzebny sprzęt mają na miejscu.

Świetna , profesjonalna przychodnia, pani Doktor bardzo cierpliwa i rzeczowa, polecam. Bardzo dogodna lokalizacja poradni Medix (pl. Hirszfelda 16-17 )

Pani Magdalena to jest najlepszy radiolog we Wrocku i w okolicach 100% profesjonalizmu i dokładności naprawdę polecam.

Jak dla mnie ok........profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta !Chętnie do niej chodzę i polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39