Magdalena Śliwińska

Radiolog

Wizyta skuteczna i profesjonalna przeprowadzona w miłej atmosferze. Widać, że Pani doktor stara się pomóc, do tego na plus szczegółowe tłumaczenie podczas badania USG. Polecam.

pełen profesjonalizm, empatia, Pani doktor cierpliwe odpowiadała na moje pytania, duże zaangażowanie

Bardzo miły, uprzejmy lekarz, umie doradzić i odpowiada na zadawane pytania. Jak bym miała jechać to tylko do Pani Magdaleny

Bardzo dobry lekarz, z sercem podchodzi do każdego pacjenta. Kompetentna, konkretna, zawsze uśmiechnięta, odpowie na każde pytania. Polecam z całego serca

Miła Pani Doktor, wszystko przebiegło sprawnie i co dla mnie ważne- punktualnie. Bardzo miła i konkretna osoba.

Pani doktor bardzo profesjonalnie wszystko wyjaśniła,była bardzo empatyczna i wysłuchała mnie uważnie, wspaniała komunikacja ,przyjazna atmosfera

Pani Doktor bardzo rzeczowa,empatyczna, pełna profesjonalizmu.Wizyta bez pośpiechu,punktualnie.Zdecydowanie polecam.

To już moja kolejna wizyta u pani dr Śliwińskiej . Jest to lekarz radiolog z powołania. Kompetentny, rzeczowy, świetny specjalista. Otwarta na pacjenta, z wielką cierpliwością odpowiada na wszystkie moje pytania.Serdecznie polecam !

Empatyczny lekarz . Dzięki trafnej diagnozie szybko stanęłam na nogi. Serdeczne dzięki . .Będę polecać znajomym . Jeszcze raz serdecznie dziękuje !!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Wizyta odbyła się punktualnie i sprawnie. Pani Magdalena przeprowadziła szczegółowy wywiad. Ma genialne, profesjonalne podejście do pacjenta. Jest osobą rzeczową i konkretną. Polecam