lekarz Magdalena Sobocińska

Radiolog

Mojego tatę bolał sutek.Bardzo przestraszyliśmy się,ponieważ mężczyźni też mogą mieć nowotwór piersi.Dr Sobocińska wykonała usg i na szczęście, stwierdziła,że to tylko łagodny rozrost gruczołu.Zapytała czy tata nie przyjmuje spironolu, po którym może wystąpić taka ginekomastia.Rzeczywiście tata brał ten lek.W porozumieniu z lekarzem rodzinnym lek ten odstawiono i po kilku tygodniach bóle sutka ustąpiły. Bardzo dziękujemy Pani Doktor za tak szybką, profesjonalną diagnozę.

Gorąco polecam tego lekarza!Profesjonalizm w pełni! Pani doktor jest kompetentna, rzetelna i skuteczna a do tego miła i uprzejma!Super,dokładnie wszystko bada. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Bydgoszcz"?

Ku Wiatrakom 5/140
85-856 Bydgoszcz