lekarz Magdalena Sochacka

Psychiatra

Podejście pani doktor do pacjentów z NFZ - tragedia. Gorsze niż pracownika na linii produkcyjnej. Byle szybko, bo pani się śpieszy do domu. Dobór leków podobnie. Nieprzyjemna, na spotkaniu zajęta smsowaniem z synem. Gdy podczas kontroli mówi się, że stan się pogorszył, zero reakcji. To nie jest empatia potrzebna pacjentom chorującym psychicznie. Nikomu nie polecam. Ale pewnie jak się idzie prywatnie, podejście jest zupełnie inne

Miła, życzliwa, kompetentna - super kontakt z seniorami! Rzeczowa i empatyczna! Taki powinien być lekarz! Polecam!

Pani Doktor potrafi pomóc, jest niezwykle ciepłą i profesjonalną osobą. Przyszedłem z problemami i wiele rzeczy pomogła mi poukładać. Teraz czuję się o wiele lepiej. Lekarz godna polecenia.

Teraz czuję się o wiele lepiej.
Lekarz godna polecenia.

Pani Doktor jest bardzo miła i kompetentna. Wizyta u niej była punktem zwrotnym mojego leczenia. Można jej zaufać polecam.

Czy ktoś zauważył że podczas Badania pani doktor miżdzy zębami swoje Wargi . Podczas mojego badania przez pół godziny gryzła dolną waege bardzo mocno Cały czas ruszała Ustami.. Trik nerwowy Rozpraszający pacjenta

Czy ktoś zauważył że podczas Badania pani doktor miżdzy zębami swoje Wargi

Rozpraszający pacjenta

Przyjazna, otwarta j znająca się na problemie osoba. Wzbudza zaufanie, dlatego już przy pierwszej wizycie mogłem zwierzyć się jak nikomu wcześniej, choć temat dla faceta bardzo trudny, a ja nie należę do osób "wylewnych". Proponuję każdemu kto chce odzyskać wiarę w siebie.

Pani doktor jest niezwykle sympatyczną i przystępną osobą. Bardzo angażuje się w niesienie pomocy. :)