mgr Magdalena Speichert-Dydel

Dietetyk

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci, odżywianiem w chorobach ...

Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci, odżywianiem w chorobach dietozależnych i przy alergiach pokarmowych. Opracowuję zindywidualizowane plany żywieniowe dostosowane do stanu zdrowia (otyłość, nadwaga, cukrzyca, niedoczynność tarczycy, choroby układu pokarmowego i inne). Przygotowana dieta uwzględnia preferencje smakowe pacjenta, tryb życia oraz ewentualne alergie i nietolerancje poka...

Polecam serdecznie. Jestem bardzo wdzięczna pani Magdzie za pomoc w zgubieniu nadmiarowych kilogramów. Okazuje się, że z pomocą kompetentnego dietetyka można poradzić sobie z napadami "chętek"na słodkie i smacznie jeść, nie głodować i jednocześnie chudnąć.

Zdecydowanie polecam. Na początku szczegółowy wywiad a potem już konkretnie i na temat. Efekty są, jem to co lubię. Przygotowanie posiłków jest proste i krótkie a składniki mogę kupić w każdym sklepie co dla mnie bardzo ważne. Wszystko w miłej atmosferze.

Pani Dietetyk jest osobą profesjonalną, wspaniale wytłumaczyła mi na czym będzie polegał cały program żywieniowy. Zrozumiałam, jakie błędy do tej pory popełniałam. Nadmiarowe kilogramy znikają, a ja czuje się doskonale. Polecam.

Po kilku nieudanych próbach odchudzania, wreszcie trafiłam pod opiekę prawdziwego fachowca. Kilogramy spadają, a jadłospis jest smaczny i nigdy nie zawiera, tego czego nie lubię. Dieta jest wygodna i prosta. Kontakt z panią Magdą jest bardzo dobry. Osobiście polecam.

Marzena

16.08.2013

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gdańsk"?

mediart
80-298 Gdańsk
Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237

Klinika Baltica
al. Grunwaldzka 82 (centrum Manhattan)
80-244 Gdańsk
Akademia Skutecznej Diety - Gabinet Gdynia