lekarz Magdalena Szablewska

2,9
2,6
2,4
2,4

Z gorszą lekarką się nie spotkałem, brak kompetencji i nie potrafiąca poprawnie diagnozować. Dodatkowo łamiąca obowiązujących lekarzy "tajemnice lekarskie" NIE POLECAM !!

Porazka . Opryskliwa bezczelna baba obrazajaca pacjenta, nie slucha co sie mowi. Co do kompetencji trudno cos powedziec po 2 wizytach. Zreszta trwaly tylko niecale 15 min. Tak jakby pani doktor laske robila tylko dlatego ze ktos przyszedl nie prywatnie tylko na kase chorych po porade. Zenada

Ta kobieta jest chora psychicznie i nie powinna leczyć nawet zwierząt.Jest tak obleśna jak jej życiorys.Ktoś powinien zrobić z nią PORZĄDEK.NIE POLECAM NIKOMU TEJ WREDNEJ BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tragedia w każdym tego słowa znaczeniu. Zarówno jako lekarz a przede wszystkim jako człowiek. Opryskliwa, nieustannie stwarzająca problemy, brak szacunku do pacjenta, obśmiewająca jakąkolwiek niewiedzę do współpracowników, obmawiająca poprzednich pacjentów ( łamiąc przy tym tajemnice lekarską!!! ). Alergię na mleko stwierdziła tylko po obejrzeniu dziecka, bez jakichkolwiek badań - co oczywiście okazało się totalną bzdurą. Najgorszy " specjalista" z jakim miałam dotychczas do czynienia.

całe moje życie się u pani doktor leczyłam na alergie, w 5 mies ciąży umówiłam się na wizytę, miałam straszny kaszel bałam się że to może być astma podobno pani doktor jest pulmologiem chciałam żeby mnie osłuchała. Siedziała tylko na fotelu śmiała mi się w twarz i powiedziała że powinnam iść do swojego ginekologa i czego ja od niej chce, oczywiści udałam się do mojego gin po wizycie u niej, nie osłuchała mnie a ja już miałam zapalenie oskrzeli i wylądowałam w szpitalu. beznadziejne podejście do pacjentów brak szacunku i najmniejszych kompetencji.

Pani Doktor leczy mnie od dziecka. Gdy byłam maleńka i bardzo chorowałam sama nosiła mnie na rękach i przyjeżdżała do mojego domu bezinteresownie. Wyleczyła mnie zawsze z każdej choroby, a do dziś choruję bardzo często. Nawet gdy przyszłam do niej ze zwichniętym palcem zbadała mnie osłuchowa i sprawdziła gardło. W razie jakichkolwiek wątpliwości dostawałam skierowania na różne badania. Bardzo kompetentna, miła, i godna POLECENIA! W przyszłości z chęcią zabiorę do niej swoje dzieci. :)

Opryskliwość Pani Doktor nie zna granic jej umiejętności lekarskie sięgają dna gdyby nie antybiotyki biedna nie wiedziałaby jak leczyć a tak rąbie antybiotyk nawet na katarek w jej gabinecie jedynie Pani Marysia ma jakąś wiedzę i tutaj szacunek dla Pani pielęgniarki że wytrzymuje tyle lat z Panią "Doktor" NIE POLECAM !!!!!!

moje dziecko leczyła przez 2 lata a teraz po tym leczeniu kolejne 3 jeżdżę do wrocławia

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor zna tylko dwa antybiotyki Sumamed i Augumentin i leczy nimi wszystko. Dziecko ma katar dostaje antybiotyk. czy to jest normalne. Moje dziecko miało robione testy na alergię, na szczęście wyszło że nie jest na nic uczulone, ale Pani Doktor i tak zakazała mi podawac dziecku truskawek, danonków, mleka, czekolady, bananów itd.pani Szablewska w każdym znaku na ciele doszukuje się alergi. Jeśli chcecie mamusie aby wasze dziecko nie było leczone non stop antybiotykiem i jeśli nie ma aleggii mogło jeść czekoladę to nie zapisujce do niej waszej pociechy.

Wieloletnie doświadczenie, Pani Doktor to lekarz z powołania. Od wielu lat leczę u niej swoje dzieci. I jestem zadowolona ze są pod dobrą opieką.