Magdalena Tomkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Trafiłam do pani Magdy jako 20 letnia dziewczyna przerażona dorosłym życiem, pani Magda pomogła wysłuchała, wiele rozumiała, uczyła, obserwowała. Polecam z całego serca matczyna opieka, ciepła relacja i dużo serca. Polecam i dziękuje 😊

Polecam z całego serca matczyna opieka, ciepła relacja i dużo serca.
Polecam i dziękuje 😊

Trafiłam przypadkiem do gabinetu pani Magdy, bardzo się bałam bo była to moja któraś terapia z kolei. Jednak poczułam się pierwszy raz na wizycie u terapeuty bezpieczna, zaopiekowana, wysłuchana, ,,przytulona''. Cieszę się, że mialam możliwość uczęszczania na terapię do pani Magdy, ten czas nauczył mnie wiele, dostałam wiele zrozumienia i uprzejmości. Zrozumiałam, że świat wcale nie jest okropny i może mnie czekać coś dobrego w przyszłości.

Bardzo dobra Psychoterapeutka z odpowiednim podejściem do pacjenta, poświęca dużo czasu na rozwiązanie problemu występującego u pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej terapii. W jej gabinecie czułam się bardzo bezpiecznie. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ze swoim samopoczuciem. Pani Magdo bardzo dziękuję za pomoc.

Pani Psycholog bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim

Pani Psycholog bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim

Jestem bardzo zadowolona, to psofesjonalistka, która bardzo mi pomogla.

Jestem bardzo zadowolona, to psofesjonalistka, która bardzo mi pomogla.