dr n. med. Magdalena Trzeciak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

polecam, b miła sympatyczna, podchodzi do problemu fachowo dokładnie tłumaczy chorobę i jak ją należy leczyć. Pierwszy dermatolog ( na 5 poprzednich )który nie przepisuje antybiotyków jako złotych leków na wszystko

doktor trzeciak okazała się miła. długo czekałam na termin ale udalo się. wyleczyla mnie.

Ze względu na problemy skórne zdecydowałam się za namową koleżanki skontaktować się z p.dr M. Trzeciak. Podczas wizyty p.Dr Trzeciak przedstawiła mi propozycję leczenia. Ze względu na koszt nie wyraziłam zgody na taką terapię. Szukałam pomocy w innym gabinecie. Tam koszt terapii był niższy ,lecz efekt znikomy. Powróciłam więc do dr Trzeciak - poddałam się terapii jaką i zaproponowała i wreszcie mogę powiedzieć , że jestem zadowolona a wręcz szczęśliwa z końcowego efektu.

Pani doktor spelnila wszystkie moje oczekiwania. brak slow zeby opisac moje odczucia po wizycie. bardzo pozytywne oczywiscie. mialam bardzo przykre doswiadczenia z wczesniejsza opieka lekarska, a Pani doktor podeszla do mnie bardzo indywidualnie i porfesjonalnie. doklanie i szczeolowo odpowiedziala na wszelkie dreczace mnie pytania i niewiadome. JEDYNA W SWOIM RODZAJU. BARDZO POLECAM!! BARDZO!!

JEDYNA W SWOIM RODZAJU.
BARDZO POLECAM!!
BARDZO!!

Hultura osobista, doskonałe efekty terapii/ Polecam wszystkim pacjentom

Hultura osobista, doskonałe efekty terapii/ Polecam wszystkim pacjentom

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Gdynia"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy