dr n. med. Magdalena Turowska

Pediatra, Dietetyk

(21) Czytaj opinie
Średnia ocen:4,6/5
Opinie:21
Zaufanie do kompetencji
4,6
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,6
Poświęcony czas
4,6
Kompleksowość podejścia
4,6
Uprzejmość
4,5
Godny polecenia
4,6
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Szczerze polecam i dziękuję za wszystko !!!!! Życzę każdemu dziecku takiej dobrej opieki pediatry.

Szczerze polecam i dziękuję za wszystko !!!!!
Życzę każdemu dziecku takiej dobrej opieki pediatry.

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

I bardzo dobrze zrobiła! Nikt z rodziców dzieci zdrowych nie życzy sobie żeby w czasie szczepień były przyjmowane dzieci chore! Od dawna wiadomo, że w naszej przychodni dzieci zdrowe są przyjmowane tylko 1x w tygodniu i tylko do 11.00 ! Jak nie ma oddzielnego wejścia i poczekalni dla zdrowych to niech chociaż będzie gwarantowany rozdział czasowy . REALNE ODDZIELENIE ZDROWYCH DZIECI OD CHORYCH! A NIE FIKCJA! Jak nie umiesz tego uszanować to znaczy, że nie szanujesz innych rodziców i ich dzieci. Tylko twoje dziecko się liczy, pani Eim prawda? Inne ...

I bardzo dobrze zrobiła!
Nikt z rodziców dzieci zdrowych nie życzy sobie żeby w czasie szczepień były przyjmowane dzieci chore!
Od dawna wiadomo, że w naszej przychodni dzieci zdrowe są przyjmowane tylko 1x w tygodniu i tylko do 11.00 !
Jak nie ma oddzielnego wejścia i poczekalni dla zdrowych to niech chociaż będzie gwarantowany rozdział czasowy . REALNE ODDZIELENIE ZDROWYCH DZIECI OD CHORYCH! A NIE FIKCJA!
Jak nie umiesz tego uszanować to znaczy, że nie szanujesz innych rodziców i ich dzieci. Tylko twoje dziecko się liczy, pani Eim prawda? Inne dzieci to gorszy sort?
W tym czasie przyjmował inny lekarz, który bez problemu skontrolowałby twoje chore dziecko, ale ty chciałaś postawić na swoim!
Już widzę jaką zrobiłabyś awanturę gdyby sytuacja była odwrotna!
Bardzo dobrze, że zmieniłaś przychodnię!
To nieprawda, że nie było w tym czasie zdrowych dzieci.
Ja przyszłam z moim synkiem do szczepienia i słyszałam twoje pokrzykiwania na korytarzu. Twoja arogancja jest wielka, masz czelność krytykować lekarza, że chroni zdrowe dzieci przed zarażeniem!
Gratuluję lekarce odwagi i dalekowzroczności. Tym bardziej będę do niej chodzić z dziećmi bo wiem , że zależy jej naprawdę na zdrowiu pacjentów!

WięcejMniej
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Pani Doktor brakuje empatii i kultury osobistej. W dniu dzisiejszym o godzinie 08:30 wspólnie z synową pojechałyśmy do przychodni z 14 miesięcznym dzieckiem na kontrolę ( u dziecka tydzień temu lekarz stwierdził dwustronne zapalenie uszu oraz zapalenie oskrzeli, niestety małemu po tygodniu przyjmowania antybiotyku choroba nie ustała ), potrzebowałyśmy szybkiej konsultacji. Niestety Pani doktor kazała przyjechać o 11:00, ponieważ od 08:00 były przyjmowane zdrowe dzieci. Poczekalnia była pusta, nie było żadnego dziecka i na nasze prośby o przyjęciu i zbadaniu dziecka nie zrobiły na Pani doktor żadnego wrażenia, a wręcz ...

Pani Doktor brakuje empatii i kultury osobistej. W dniu dzisiejszym o godzinie 08:30 wspólnie z synową pojechałyśmy do przychodni z 14 miesięcznym dzieckiem na kontrolę ( u dziecka tydzień temu lekarz stwierdził dwustronne zapalenie uszu oraz zapalenie oskrzeli, niestety małemu po tygodniu przyjmowania antybiotyku choroba nie ustała ), potrzebowałyśmy szybkiej konsultacji. Niestety Pani doktor kazała przyjechać o 11:00, ponieważ od 08:00 były przyjmowane zdrowe dzieci. Poczekalnia była pusta, nie było żadnego dziecka i na nasze prośby o przyjęciu i zbadaniu dziecka nie zrobiły na Pani doktor żadnego wrażenia, a wręcz przeciwnie podniosła głos i kazała opuścić gabinet. Szkoda, że mamy tak aroganckich lekarzy, nie liczy się człowiek a w tym przypadku chodzi o malutkie dziecko, które musiało pokonać dystans 30 km aby być odesłane z kwitkiem. Pani Doktor, powinna się Pani wstydzić, na Pani temat jest wiele negatywnych opinii, nie kwestionuję Pani kompetencji ale zawsze należy postępować po ludzku szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Zabieramy dziecko z tej przychodni w końcu mamy wybór.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Ja także polecam! To rzetelny lekarz, przy czym stosuje leczenie dość niespotykane w dzisiejszym czasie, bo naturalne i bardzo skuteczne. Znam Panią doktor od dawna i moje dzieci bardzo ją lubią. Ośmieliła mnie do stawiania dzieciom baniek, wyśmiewanych przez niektórych lekarzy i rodziców.Teraz w każdą zimę profilaktycznie stawiam im bańki i moje dzieci już nie chorują! Gdy mają jakiś katar lub zaczynają kaszleć to stosuję inhalacje i sposoby żywieniowe od Pani doktor i choroba dalej nie rozwija się. Nie pamiętam kiedy ostatni raz podawałam im antybiotyk. Jestem bardzo zadowolona z ...

Ja także polecam! To rzetelny lekarz, przy czym stosuje leczenie dość niespotykane w dzisiejszym czasie, bo naturalne i bardzo skuteczne. Znam Panią doktor od dawna i moje dzieci bardzo ją lubią. Ośmieliła mnie do stawiania dzieciom baniek, wyśmiewanych przez niektórych lekarzy i rodziców.Teraz w każdą zimę profilaktycznie stawiam im bańki i moje dzieci już nie chorują! Gdy mają jakiś katar lub zaczynają kaszleć to stosuję inhalacje i sposoby żywieniowe od Pani doktor i choroba dalej nie rozwija się. Nie pamiętam kiedy ostatni raz podawałam im antybiotyk. Jestem bardzo zadowolona z opieki, daleko musimy dojeżdżać do Pani doktor, bo mieszkamy w Warszawie, ale odległość nie ma znaczenia jeśli znajdzie się dobrego lekarza.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jestem razem z mężem bardzo zadowolona z pomocy Pani Doktor. Jest kompetentna, działa logicznie i skutecznie. Nie nadużywa antybiotyków i sterydów, a wręcz krzewi wśród rodziców wiedzę o medycynie naturalnej. Jednak niektórym bardzo się to nie podoba! Do dzieci ma świetne podejście, potrafi uspokoić i pocieszyć. Moje dzieci (trójeczka) bardzo lubią "swoją "Panią Doktór". Dobrze, że Pani Doktór jest blisko i zawsze można zasięgnąć porady. Jednak widząc jaka jest w przychodni w Teresinie rotacja lekarzy leczących dzieci (stałe pretensje znanych wszystkim rodziców) myślę nie długo będziemy mogli cieszyć się tym ...

Jestem razem z mężem bardzo zadowolona z pomocy Pani Doktor. Jest kompetentna, działa logicznie i skutecznie. Nie nadużywa antybiotyków i sterydów, a wręcz krzewi wśród rodziców wiedzę o medycynie naturalnej. Jednak niektórym bardzo się to nie podoba! Do dzieci ma świetne podejście, potrafi uspokoić i pocieszyć. Moje dzieci (trójeczka) bardzo lubią "swoją "Panią Doktór". Dobrze, że Pani Doktór jest blisko i zawsze można zasięgnąć porady. Jednak widząc jaka jest w przychodni w Teresinie rotacja lekarzy leczących dzieci (stałe pretensje znanych wszystkim rodziców) myślę nie długo będziemy mogli cieszyć się tym dobrym lekarzem...A byłaby to duża strata.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy
SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8
01-637 Warszawa
 
Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31
Warszawa
 
Poradnia Dietetyczna JeszFresh
ul. Belgradzka 52/82
02-790 Warszawa
 
Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk
Ul. Głębocka 56
Warszawa
 

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat