lekarz Magdalena Tyszkowska

Psychiatra

Leczyłam się u pani doktor wiele miesięcy, z początku robiła na mnie dobre wrażenie, jednak z czasem się to zmieniło. Po ostatniej wizycie wiem, że już do niej nie wrócę. Pani doktor oceniła mnie, a w zasadzie zakpiła sobie z tego co jej opowiadałam w celu zobrazowania moich problemów. Dodatkowo jej komentarze były zupełnie bezcelowe. U psychiatry opowiada się w zaufaniu o swoich najintymniejszych sprawach i gdy z pozycji autorytetu zostaje się ocenionym, można się poczuć naprawdę okropnie. Ja po wizycie czułam się znacznie gorzej niż przed nią. Pani doktor ...

Pani doktor bagatelizuje terapię, nie pytając nawet, czy pomaga ona pacjentowi ani nie proponując innych rozwiązań. Chyba że jedyne rozwiązanie to łykanie tabletek w miejsce pracy nad swoimi problemami.
Po tym wszystkim ustaloną w trakcie tej wizyty zmianę leku pani doktor omówiła w parę minut, i nie uprzedziła mnie, że może to spowodować tymczasowo lęk i obniżenia nastroju.
Plusem jest to, że są możliwe różne zdalne formy konsultacji

Nie polecam. Trzy lata chodzenia na marne. Wizyty w biegu. Co chwilę zmiana decyzji i mega niedostępność to jestem na nartach to na wyjeździe a potem dlaczego Pani nie przychodziła.

Polecam panią doktor każdemu, kto szuka dobrego lekarza psychiatry. Kompetentna, ciepła, łagodna. Znajdzie radę na wszystko.