mgr Magdalena Waberskamgr Magdalena Waberska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Magdalena Waberska

Dietetyk

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia ...

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w specjalności Dietetyka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, kierunek - Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.
Poradnia udziela wsparcia osobom, które borykają się z problemami zdrowotnymi, jak i osobom zdrowym, pragnącym zadbać o swoją sylwetkę czy poprawić dotychczasowy sposób żywienia.

Super dietetyk. Ciepła i miła atmosfera w gabinecie. Bardzo dobry i smaczny jadłospis. Jestem bardzo zadowolona.

Jestem mamą 10 letniej Agaty.Długo zmagałyśmy się z walką z wagą.Wydawało się ,że robimy wszystko a jednak efektu nie było.Dopiero wizyta u Pani Magdy ,która dzięki rozmowie i prawidłowo dobranej diecie dała efekt.Nie było nic na siłe a posiłki córka je z chęcią.Każda wizyta jest dla nas wsparciem.Naprawde POLECAM.

Witam z czystym sumieniem polecam Panią Waberska jest osobą miła kompetentna i posiadająca dużą wiedzę wysłucha problemów na temat żywienia i ustawi dietę indywidualną Polecam

Pani Maga jest bardzo pozytywną osobą i wspaniale wyczuwa pacjenta. Jadłospis jest dostosowany do mojego trybu życia, nie chodzę głodna, ale jestem zdrowsza i lżejsza. Gorąco polecam :)

Gorąco polecam :)

Wspaniaa kobieta. Doskonale motywuje, ma wysokie wyksztacenie w tym co robi. Dzieki Niej mozna uwierzyc w siebie i swoje sily. Serdecznie polecam. Kazdy powinien byc zadowolony. Profesjonalistka!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Pniewy"?

mgr
Paulina Szczechowicz