mgr Magdalena Waberskamgr Magdalena Waberska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Magdalena Waberska

Dietetyk

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia ...

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w specjalności Dietetyka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, kierunek - Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.
Poradnia udziela wsparcia osobom, które borykają się z problemami zdrowotnymi, jak i osobom zdrowym, pragnącym zadbać o swoją sylwetkę czy poprawić dotychczasowy sposób żywienia.

Pani Maga jest bardzo pozytywną osobą i wspaniale wyczuwa pacjenta. Jadłospis jest dostosowany do mojego trybu życia, nie chodzę głodna, ale jestem zdrowsza i lżejsza. Gorąco polecam :)

Gorąco polecam :)

Wspaniaa kobieta. Doskonale motywuje, ma wysokie wyksztacenie w tym co robi. Dzieki Niej mozna uwierzyc w siebie i swoje sily. Serdecznie polecam. Kazdy powinien byc zadowolony. Profesjonalistka!

Od wielu lat stosowałam różne diety odchudzające . Po ciąży pozostało mi kilkanaście kg ku mej rozpaczy...Do pani Magdy trafiłam z polecenia choć początkowo miałam opory. Niepotrzebnie ,bo jestem mile zaskoczona. Jem co lubię i nie chodzę głodna! Waga spada, a ja nawet polubiłam sport. ...

choć początkowo miałam opory. Niepotrzebnie ,bo jestem mile zaskoczona. Jem co lubię i nie chodzę głodna! Waga spada, a ja nawet polubiłam sport. Pani Magda potrafi zmotywować. Szczerze polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić poradnię dietetyczną Pani Magdy. Obawiałam się pierwszej wizyty, ponieważ nigdy nie korzystałam z usług dietetyka. Strach był nie potrzebny, spotkanie poszło pomyślnie. Profesjonalne podejście do mojej osoby (z humorem ;P) Pani Magda wszystko mi wytłumaczyła a co najważniejsze uświadomiła mnie, że małe spożywanie posiłków nie sprzyja zrzucaniu zbędnych kilogramów. Teraz wybierając się do pracy mam ze sobą reklamówkę jedzenia. Uważam, że jem więcej i zdrowo. Spożywam dużo owoców, warzyw, węglowodanów według diety przygotowanej przez Panią Magdę. Jem o wiele zdrowiej. Z dumą przyznaję, że w ciągu pierwszego miesiąca spadło mi 2 kg może to i mało, ale zawsze jakiś krok do przodu :) Polecam!

Witam, gorąco polecam poradnię pani Magdaleny, bardzo życzliwa i miła osoba. Pani Waberska wdrążyła mnie w ten zdrowy tryb życia który zawsze chciałam zacząć,a przede wszystkim zmotywowała do działania, dziękuję! :)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Pniewy"?

mgr
Paulina Szczechowicz