mgr Magdalena Waberskamgr Magdalena Waberska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Magdalena Waberska

Dietetyk

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia ...

mgr inż Magdalena Waberska - Specjalista ds. dietetyki i żywienia

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w specjalności Dietetyka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, kierunek - Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.
Poradnia udziela wsparcia osobom, które borykają się z problemami zdrowotnymi, jak i osobom zdrowym, pragnącym zadbać o swoją sylwetkę czy poprawić dotychczasowy sposób żywienia.

Pani Magda jest najlepsza!!! Wszystko wyjaśnione od A do Z. Po każdym spotkaniu czuję się wysłuchana i zmotywowana do działania. W jadłospisie uwzględniane są nasze preferencje, także te ekonomiczne. A wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Z całego serca polecam!!

Super dietetyk. Ciepła i miła atmosfera w gabinecie. Bardzo dobry i smaczny jadłospis. Jestem bardzo zadowolona.

Jestem mamą 10 letniej Agaty.Długo zmagałyśmy się z walką z wagą.Wydawało się ,że robimy wszystko a jednak efektu nie było.Dopiero wizyta u Pani Magdy ,która dzięki rozmowie i prawidłowo dobranej diecie dała efekt.Nie było nic na siłe a posiłki córka je z chęcią.Każda wizyta jest dla nas wsparciem.Naprawde POLECAM.

Witam z czystym sumieniem polecam Panią Waberska jest osobą miła kompetentna i posiadająca dużą wiedzę wysłucha problemów na temat żywienia i ustawi dietę indywidualną Polecam

Pani Maga jest bardzo pozytywną osobą i wspaniale wyczuwa pacjenta. Jadłospis jest dostosowany do mojego trybu życia, nie chodzę głodna, ale jestem zdrowsza i lżejsza. Gorąco polecam :)

Gorąco polecam :)

Wspaniaa kobieta. Doskonale motywuje, ma wysokie wyksztacenie w tym co robi. Dzieki Niej mozna uwierzyc w siebie i swoje sily. Serdecznie polecam. Kazdy powinien byc zadowolony. Profesjonalistka!

Od wielu lat stosowałam różne diety odchudzające . Po ciąży pozostało mi kilkanaście kg ku mej rozpaczy...Do pani Magdy trafiłam z polecenia choć początkowo miałam opory. Niepotrzebnie ,bo jestem mile zaskoczona. Jem co lubię i nie chodzę głodna! Waga spada, a ja nawet polubiłam sport. Pani Magda potrafi zmotywować. Szczerze polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić poradnię dietetyczną Pani Magdy. Obawiałam się pierwszej wizyty, ponieważ nigdy nie korzystałam z usług dietetyka. Strach był nie potrzebny, spotkanie poszło pomyślnie. Profesjonalne podejście do mojej osoby (z humorem ;P) Pani Magda wszystko mi wytłumaczyła a co najważniejsze uświadomiła mnie, że małe spożywanie posiłków nie sprzyja zrzucaniu zbędnych kilogramów. Teraz wybierając się do pracy mam ze sobą reklamówkę jedzenia. Uważam, że jem więcej i zdrowo. Spożywam dużo owoców, warzyw, węglowodanów według diety przygotowanej przez Panią Magdę. Jem o wiele zdrowiej. Z dumą przyznaję, że w ciągu pierwszego miesiąca spadło mi 2 kg może to i mało, ale zawsze jakiś krok do przodu :) Polecam!

Witam, gorąco polecam poradnię pani Magdaleny, bardzo życzliwa i miła osoba. Pani Waberska wdrążyła mnie w ten zdrowy tryb życia który zawsze chciałam zacząć,a przede wszystkim zmotywowała do działania, dziękuję! :)

Nie mogłam się doczekać spotkania z Magdaleną (powrót z urlopu macierzyńskiego)!PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TAK TUPAŁAM NOGAMI - MARKETING SZEPTANY MÓWIŁ "MAGDA CI POMOŻE" Jest to moje kolejne podejście w walce - nie tyle z wagą, co z pamiętaniem o jedzeniu w dzień a nie obżeraniu się w nocy. Magda idealnie dostosowała - jadłospis zarówno do upodobań spożywczych jak i systemu pracy! Jej podejście do "Walczących" to pełen profesjonalizm. *NIESPÓŹNIONA - co ma znaczenie dla zabieganych, przypomnienia SMS o wizycie z potwierdzeniami szanujmy swój czas! *RELACYJNOŚĆ/ PRZYGOTOWANA - relacyjność jest ...

*RELACYJNOŚĆ/ PRZYGOTOWANA - relacyjność jest jej mocną stroną, wgłębia się - dosłownie drąży historie i rozdrapuje na części pierwsze różne przyzwyczajenia, INDYWIDUALNE PODEJŚCIE. Poza gabinetem - mailowo odpowiada na każde pytanie, podpowiada.

* MOTYWACYJNA - realne cele, wprowadzanie zmian w trakcie kuracji co dla mnie ma ogromne znaczenie - szybka reakcja na potrzeby pacjenta, POZYTYWNE NASTAWIENIE PANI MAGDALENY TO NAJISTOTNIEJSZY MOMENT SPOTKAŃ, GDYŻ ZARAŻA NA MAXA

* JADŁOSPIS - na każdą kieszeń, FAST - szybkie przygotowanie, PYSZNE!!!! STOSOWANIE PRZYPRAW - jedzonko NIE jest jałowe !!!! RÓŻNORODNOŚĆ DAŃ PRZY JEDNOCZESNYM WYKORZYSTANIU PRODUKTÓW Z INNEGO PRZEPISU.

POLECAM BARDZO - KORZYSTAJCIE Z PIERWSZYCH WOLNYCH TERMINÓW. BO IM SZYBCIEJ MAGDALENA ZARAZI WAS POZYTYWNĄ ENERGIĄ TYM SZYBCIEJ KILOGRAMY BĘDĄ LECIEĆ W DÓŁ Z UŚMIECHEM I PEŁNYM BRZUSZKIEM.