lek. dent. Magdalena Zabelska

Pani Doktor jest wyjątkowa osoba. Uprzejma, cierpliwa, empatyczna. Gotowa do pomocy zawsze nawet w trudnych sytuacjach. Dokładna, z pewna ręka i duża wiedza. Wizyty przebiegają sprawnie, bez bólu i żadnych problemów po. Najlepszy stomatolog z jakim miałam okazje mieć do czynienia. Bardzo polecam!

REWELACJA! Super podejście do pacjenta: i małego i dużego. Zawsze miła i sympatyczna, bardzo dokładna. Nie wymyśla ubytków - z czym się wcześniej spotkaliśmy. Zdecydowanie polecam.

Pełen profesjonalizm, rewelacyjne podejscie do pacjenta. Rzetelnosc i kompetencja. Zdecydowanie polecam!

Pani Magda, pomimo młodego wieku, ma bardzo dużą wiedzę i "pewną rękę". Wizyta przebiegła wzorowo, założona plomba trzyma się świetnie, pani Magda przywróciła mi wiarę w państwową służbę zdrowia. Dziękuję i pozdrawiam:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34