lekarz Magdalena Zawadzka-Duliniec

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik, Ginekolog

Miałam "przyjemność" poznać Panią doktor w szpitalu. Może dla pacjentek w gabinecie prywatnym jest inna, ale tam jest nieuprzejma, opryskliwa, z jakimiś humorami, wręcz arogancka. Jak mozna byc takim dla kobiety w ciąży zagrożonej? Miałam skierowanie na CC, które Pani Doktor podważyła, tłumacząc, że teraz rodzi się naturalnie, a jak coś idzie nie tak to wtedy CC. Zostałam postawiona przed faktem dokonanym, aby zgodzić się na indukcję. Finalnie po całym dniu wywoływania i tak skonczylo sie CC. Nie polecam Pani doktor. Dla mnie jest lekarzem nie godnym zaufania.

Nie polecam Pani doktor. Dla mnie jest lekarzem nie godnym zaufania.

Jestem po usg prenatalnym u Pani doktor i jestem zażenowana i zniesmaczona. Zdecydowanie nie polecam. Osobiście, mam nadzieję nigdy więcej nie spotkać tej ginekolog na swojej drodze. Badanie wykonane chaotycznie, na wyścigi. Opis badania pozostawiający wiele do życzenia. Wytłumaczenie czegokolwiek niemalże równe zero. Jedynie świetnie wytłumaczone dwa badania do dalszej diagnostyki, z czego główna uwaga skupiła się na badaniu nieinwazyjnym płatnym. Empatia i wyrozumiałość dla tej Pani w mojej ocenie są obce. Nie życzę żadnej kobiecie, by w taki sposób jaki funduje Pani doktor miała przekazane informacje, że coś jest nie tak. Pani doktor napędziła mi tylko niepotrzebnego strachu, który na szczęście szybko został zażegnany przez kompetentnego lekarza genetyka. Może gdybym nie skorzystała z programu, a zapłaciła za badanie prywatnie, byłabym potraktowana jako osoba, a nie jako kolejny numerek? Miałam w swoim życiu do czynienia z kilkoma ginekologami. Pani doktor jest moim najgorszym doświadczeniem.

Serdecznie odradzam panią doktor. Wykonywała mi drugie badania prenatalne, które są zazwyczaj zupełnie bezbolesne (wiem z doświadczenia, bo to jest moja druga ciąża). Pani doktor wykonywała je w taki sposób, ze brzuch bolał mnie cały następny dzień. Moje prośby, żeby robiła to delikatniej zbywała. Pani doktor cała wizytę mnie ignorowała, odzywała się jedynie do pielęgniarki i wściekłe na mnie warczała. Rozumiem, ze być może była zła z powodu opóźnienia, ale w żaden sposób nie tłumaczy to jej przedmiotowego traktowania pacjentki, człowieka. Za nic nie umówiłaby się do niej ponownie.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Nie wiem czy zostanie moim lekarzem, natomiast samą wizytę oceniam bardzo dobrze. Delikatna, uprzejma. Odpowiada na wszystkie zadawane pytanie i co najważniejsze nie śpieszy się, wizyta trwa tyle ile potrzebuje tego pacjentka. Chciałabym natomiast zapytań jak oceniacie Panią doktor pod względem prowadzenia ciąży. Czy zleca wszelkie potrzebne badania oraz czy chętnie wystawia L4 ?

Pani Doktor badała mnie w szpitalu. Podejście do pacjenta żadne. Jakby za karę ktoś kazał jej mnie zbadać. Może podczas prywatnych wizyt jest ok ale po tym co zobaczyłam w szpitalu na prywatną wizytę się na pewno nie wybiorę.

Czy i gdzie przyjmuje Pani Dr publicznie?

Czy i gdzie przyjmuje Pani Dr publicznie?

Polecam Panią doktor:) świetne podejście do pacjentki. Podważyła opinię innych lekarzy i dzięki temu mogę spokojnie w przyszłości zaplanować ciążę. Dziękuję Pani Doktor:)

zdawkowe tłumaczenia i podejście do wątpliwości pacjentki- najlepiej zdać się na naturę. zero zleconych badań dla kobiety planującej ciążę - mam wrażenie źle wydanej kasy za wizytę.

osoba kompetentna i profesjonalna. Serdecznie polecam panią doktor

osoba kompetentna i profesjonalna. Serdecznie polecam panią doktor

Witam, czy Pani Magdalena przyjmuje tylko prywatnie?

Witam, czy Pani Magdalena przyjmuje tylko prywatnie?