lek. stom. Maja Danecka-Pasiekalek. stom. Maja Danecka-Pasieka - zdjęcie profilowe

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog

Wybitna chirurg implantolog gwarantująca leczenie na najwyższym światowym poziomie. Ciągle pogłębiana wiedza skutkuje kolekcją ukończonych kursów i warsztatów z zakresu implantologii i odbudowy kostnej oraz uczestnictwem w międzynarodowych kongresach PSI/ICOI/DGOI.

Pani doktor potrafi dobrze leczyć a przy tym być delikatna! nie bałam się usiąść na fotelu. Moim zdaniem stomatolog godny polecenia!

Bardzo mi się podoba w gabinecie stomatologia Cichoń ,ze czas pracy tutejszych lekarzy jest bardzo elastyczna ;)Sama pani dr Pasieka jest mega dobrym chirurgiem . Widac ,ze ma ogromne doswiadczenie ;)

Świetny chirurg stomatolog . !!!! Bardzo dobrze poradziła sobie z moimi zatrzymanymi ósemkami . żadnych powikłań po zabiegowych . najpierw konsultacja była , powiedziała jak będzie wyglądać takie usuwanie zeba z kości ( bo to wtedy trzeba rozcinać dziąsło. rozwiercać kość.

Bardzo dobry lekarz chirurg . bardzo dobrze poradziła sobie z ósemkami , które miałam zatrzymane . zabieg nie był taki straszny ( musiała mi pani dr rozwiercić kość by dostać sie do zeba ) dobrze założone szwy . rana dobrze wygojona ;)

Pewna ręka doktor Mai dodała mi otuchy podczas implantacji. Po tym jak szybko wykonała ekstrakcję zatrzymanej ósemki tylko jej mogłam zaufać co do implantacji. Dwójka i trójka. Poszło naprawde sprawnie. Cały personel pracuje spokojnie, zadnego chaosu. Mozna czuc się bezpiecznie. Poza tym wiem ze implanty maja dozywotnia gwarancje co tez jest dodatkowym atutem. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza