lekarz Małgorzata Bagińska

Laryngolog

Chodzę na wizyty do p. doktor od kilku lat. Nie zmieniła bym jej na żadnego innego laryngologa. Sądzę, że 50zł nie jest wygórowaną ceną za wizytę zwłaszcza, że unikam czekania na swoją kolejkę w zatłoczonych korytarzach.

Bardzo dobry lekarz w 100 % zadowolenie, specjalista z powołania bardzo polecam :)

Nie mogę powiedzieć, aby była niemiła, ale było chłodno jak w zamrażalniku. To, co mówiła wydawało się jak najbardziej ok, ale badanie dość powierzchowne.

Bardzo miła Pani doktor, byłam u niej kilka razy i zawsze stawiała trafną diagnozę. Nigdy nie musiałam czekać w kolejce, wystarczyła rejestracja telefoniczna. Cena niewygórowana w stosunku do jakości świadczonych przez Panią doktor usług.