lekarz Małgorzata Bąk

Kiepski lekarz, bez empatii, zlosliwa starsza pani. nie ma doswiadczenia klinicznego. katar to moze wyleczy, myli pacjentow i nie potrafi postawic diagnozy

Tragedia,a nie lekarz. Prowadzenie od 12 tygodnia dziecka z niecelowanym leczeniem,dla lekarza o dlugim stażu i pracy we wszystkich przychodniach w mieście to skandaliczne.W ramach abonamentu wyprosiliśmy(sic) wymazy,które nic nie wniosły,bo przyczyna była gdzie indziej. Zero empatii dla dziecka i rodziców,przecież to nie ona się męczy przez wiele tygodni z chorobą. Nie trafiła z diagnozą,ba postawiła błędną i trzymała się jej do końca. Nie polecam tego lekarza,zresztą nie ma nawet doktoratu. Jakie będą powiklanie jej nieudolnego leczenia? Najwyzej oceni to sąd

Bardzo miła pani doktor z poczuciem humoru. Chętnie odpowiada na pytania, bada szczegółowo i wnikliwie. Przeciwna antybiotyków, jeśli nie są konieczne. Byłam z córka przypadkiem w Lux-Medzie i jestem zadowolona. Bardzo chętnie skorzystam z porady w przyszłości, choc moje 5-letnie dziecko rzadko choruje. Polecam zdecydowanie.

Nawet nie wiem z czego zacząć. Pani Doktor... Dla mnie to wróżka, która ściąga diagnozę z sufitu, mam do siebie niemijający żal że tak długo wierzyłam jej. U mojej córki ta osoba nie rozpoznała BIAŁACZKI! Nie obwiniam ją, że dziecko zachorowało na tą chorobę, tylko pragnę "podziękować" za zakwalifikowanie córki do wysokiego ryzyka. Wiedziałam, że coś się dzieje, przychodziłam do niej kilka razy z coraz to nowymi objawami, które dla mnie, lajka, były podejżliwe. Krew w nosku wytłumaczyła mi tym, że zraniłam pod czas czyszczenia patyczkiem, utykanie na nóżkę po ...

Wiedziałam, że coś się dzieje, przychodziłam do niej kilka razy z coraz to nowymi objawami, które dla mnie, lajka, były podejżliwe. Krew w nosku wytłumaczyła mi tym, że zraniłam pod czas czyszczenia patyczkiem, utykanie na nóżkę po przebudzeniu pewnego dnia - zapalenie stawu biodrowego (dała antybiotyk), a jak sama zrobiłam badanie moczu i dałam jej, stwierdziła, że wyniki są bardzo złe , że to zapalenie dróg moczowych, że dziecko faktycznie źle wygląda.Że mam PODAWAĆ PRZEZ 7 dni antybiotyk, potem odczekać 10 dni i znów powtórzyć badanie! Zbadała też brzuch, widziała siniaki.W trakcie mojej wizyty odebrała telefon od innej mamy, która wymuszała na niej zrobienie badań,p.Bąk upierała się, aż w końcu wykrzyczała do słuchawki, że zrobi to na swój koszt, niech będzie zadowolona.
Ja z kolei pojechałam od niej do Certusa, gdzie zrobiono MORFOLOGIĘ (nic więcej)i proszono,żebym od razu jechała do szpitala. I tak się dowiedzieliśmy....
Na onkologii okazało się, że nerki nadają się do dializ, wątroba, śledźiona - wielokrotnie powiększone, i już teraz wiem, że to wyczuwa się przy badaniu palpacyjnym. Jestem ciekawa, w jakim stadium powinny być organy, żeby p.Bąk coś zaniepokoiło? Pierwsze dni walczyliśmy o nerki, aż strach pomyśleć czym by się to skończyło, jakbym wykonała jej zalecenia - moje dziecko nie dożyło by do tego powtórnego badania moczu po 17 dniach.
Nigdy do niej nie poszłam po wyjaśnienie. Pierwsze miesiące nie wychodziliśmy ze szpitala. Nie mogę spojrzeć jej w twarz...

Dramat....1.ompletnie nie poswieca uwagi malemu pacjentowi (niemowle)sytuacja typu-nie bede zdejmowac pieluszki bo widze,ze ma nowa(a wodniaki,napletek??????jakis lekarz inny to sprawdzi??), kompletnie nietrafione diagnozy (jak dobrze,ze udalo nam sie skonsultowac z DOBRYMI lekarzami, najlepszymi w Poz.), pani doktor znika po minucie ogladania dziecka w gabinecie obok, reszta zjmuje sie przemila pielegniarka...Chamska, nieuprzejma,sfrustrowana,kompletnie nie przygotowana do zawodu odstrony i merytorycznej i po prostu...ludzkiej...Czlowiek moze sie niepokoic o dziecko(zwlaszcza ze 11mies nie byl u lekarza od czasu ostatniej szczepionki-nie jestesmy histerykami latajacymi z byle katarkiem).Dziecko zostalo przepisane do innego lekarza(daleko od msca zamieszkania ale WARTO)

PANI DOKTOR BĄK PROWADZI MOJEGO SYNA OD 16 LAT,JEST ŚWIETNYM FACHOWCEM,WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM POTRAFI ZAWSZE ZROZUMIEĆ OBAWY I LĘKI ZATROSKANEGO RODZICA,ZAWSZE ROZWIEJE WĄTPLIWOŚCI GDYŻ WSZYSTKO OPISOWO WYJAŚNI DORADZI DO DZIECKA PODCHODZI INDYWIDUALNIE TRAKTUJE GO JAK MAŁEGO CZŁOWIEKA A NIE JAK BEZOSOBOWEGO PACJĘTA,JESZCZE SIĘ MI NIE ZDARZYŁO ŻEBY PANI BĄK ODMÓWIŁA MI WIZYTY DOMOWEJ A CZĘSTO INNI LEKARZE TO ROBIĄ TŁOMACZĄC TO NADMIAREM PACJĘTÓW. JESTEM OGROMNIE ZADOWOLONA ŻE MOJE DZIECKO TRAFIŁO POD OPIEKUŃCZE SKRZYDŁA PANI DOKTOR BĄK .MAMA KUBY

Nie podzielam entuzjazmu pozostałych rodziców. Wizyta to 3 minuty (więcej czasu trwa rozbieranie i ubieranie malca) W moim przypadku moje dzieci zostąły niewłaściwie zdiagnozowane co zakończyło się pobytami w szpitalu. Znacznie łatwiej zaaordynować koleny antybiotyk niż wysłać dziecko na wymaz z gardła aby zaplanować właściwe leczenie. Poza tym zdarzyło się że lekarka (w zastępstwie pod nieobecność dr Bąk)przyjmowała dzieci bez kitla ale za to w pełnym rynsztunku biżuteryjnym.

Bardzo dobry lekarz,zawsze można liczyć na panią doktor.

Bardzo dobry lekarz,zawsze można liczyć na panią doktor.

Pani doktor nie potrafiła zdiagnozować najpierw zapalenia ucha, a następnie zapalenia płuc. Winne wszystkiemu były zęby. Poza tym, czas poświęcony na badanie to 5 minut, także nie ma się co dziwić, że diagnoza jest raczej nie ta.

Bardzo dobry Lekarz.Już od 28 lat korzystam z jej porad w trakcie jakiś chorób

Bardzo dobry Lekarz.Już od 28 lat korzystam z jej porad w trakcie jakiś chorób