lekarz Małgorzata Balcerak

2,5
2,5
2,4

Moja opinia to tylko formalność patrząc na pozostałe opinie, które otrzymała Pani Doktor. Tryb rozmowy poniżej krytyki, podczas teleporady w celu uzyskania najprostszej recepty zostałam skrytykowana, pouczona oraz zapytana dlaczego nie poszłam z problemem do swojego ginekologa tylko zgłaszam się do Szanownej Pani na teleporadę. Zgłosiłam się do lekarza z problemem, oczekując pomocy a zamiast tego dostałam „10 przykazań”. Chamstwo i gburowatość Pani Małgorzaty zmusiły mnie do zakończenia rozmowy. NIE POLECAM, a wręcz odradzam. Lepiej zapłacić prywatnemu Lekarzowi niż dawać się poniżać.

Przyznam że po przeczytaniu opinii miałam obawy przed wizytą, dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Pani doktor uprzejma i konkretna, otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania i uzyskałam pomoc w zakresie problemu, z którym przyszłam. Bardzo sprawnie przeprowadzone badanie i usg. W poczekalni było kilka pacjentek, jednak wszystko "szło" szybko, właśnie dzięki temu, że p. doktor jest konkretna i widać, że ma doświadczenie i zna się na rzeczy. Jestem zadowolona z wizyty i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Ja byłam u pani dr 4razy dwie pierwsze wizyty do zniesienia .Postanowiłam sobie jak dalej tak będzie zmieniam lekarza ,ale ku mojemu zdziwieniu wszystko ok uśmiech na twarzy profesjonalne podejście do problemu , myślę że nie ma potrzeby zmian lekarz mnie jest potrzebny do leczenia a na to ja nie mogę narzekać

Łącze się ze wszystkimi zawiedzionymi pacjentkami. Wizyta to porażka,w pośpiechu,badanie bolesne,po powrocie do domu krwawiłam Samo USG trwało ,,sekundę,, a opis ,, skąpy,,.Pacjent to przedmiot dla pani dr i gdzie to przysięga Sokratesa?to ekspedientka ma większy szacunek dla klienta a zarabia dużo,dużo mniej

Nie Polecam ! Nie ma gorszego lekarza na świecie ! Zero empatii! Zero jakiejkolwiek wiedzy medycznej! Zero profesjonalizmu ! Ta kobieta w kopalni powinna pracować a nie z ludźmi ! Jest na dużo niemiła ,wyniosła ,przerywa każde zdanie ,nie chce wysyłać na badania mimo z coś się złego dzieje !

Nie mogę uwierzyć w to, że po kilku latach nieustannie negatywnych opinii tę lekarkę ktokolwiek jeszcze zatrudnia! To jakiś skandal! Ona się nie nadaje nawet do tego, żeby leczyć zwierzęta, a co dopiero ludzi!

Nie rozumiem jak taka osoba jak ta doktor( bo nawet pisząc, nie może mi przejść słowo " pani " doktor) jeszcze pracuje. Może czas pomyśleć o emeryturze lub zmianie zawodu? Moja żona była raz, ta osoba zrobiła takie badanie że mojej żonie łzy poleciały z oczu. No po prostu brawo i gratuluję tego dwudziestoletniego doświadczenia. A najlepsze, że gdzieś na stronie ta pani chwali się że przyjmuję też dzieci. No nie róbmy sobie żartów, nawet z psa do ten osoby bym nie zaprowadzil. Sprawę zgłoszę do kierownika i tak tego nie zostawię . Pani przez lata zbiera negatywne opinie i nadal tu pracuje. Salve sobie z kobiet w ciąży robi jaja. Brawo.

Bardzo nie sympatyczna Pani doktor,opryskliwa, rozumiem że nie musi być mega uprzejmą ale trochę szacunku do człowieka by się przydało. Badanie przeprowadza boleśnie. Po wykonaniu cytologi zaczęłam plamić gdzie nigdy mnie nic nie bolało i nigdy nie krwawiłam po cytologi. Nie polecam, dziwię się ze taka osoba pracuje jako lekarz.

nie polecam .wszystkie negatywne opinie popieram. lekarka chamska pozbawiona empatii.szkoda czasu.nie będę się rozpisywac bo nie warto . mam 45 lat ,bylam u wielu lekarzy ale taki przypadek 1 raz .