lekarz Małgorzata Baluta

Gastroenterolog

Zabieg wykonany szybko i profesjonalnie. Miałam wykonaną gastoskopię bez znieczulenia. Zarówno Pani asystentka jak i Pani Doktor wyjasnily mi co mam robić, jak oddychać a przede wszystkim zachować spokój. Przy dobrej wspolpracy zabieg ten nawet bez znieczulenia nie taki straszny:) Polecam, na pewno wroce do Pani doktor na dalsze leczenie, bo jest ono niestety konieczne.

Miałem u Dr Baluty kolonoskopię. Było zupełnie bez problemów, chociaż byłem młody i szczupły, czyli spełniałem dwa kryteria, żeby badanie było bolesne i nieprzyjemne. Tymczasem okazało się, że badanie było bezbolesne i komfortowe poza może jednym, sekundowym momentem, po którym nie czułem nic praktycznie. Dlatego bardzo mocno polecam, mniej niż 15 minut, całe jelito obejrzane i spokój.

Miałem u Dr Baluty kolonoskopię.

Nie powinna być dopuszczona do zawodu!!! Krzyczy na pacjenta w gabinecie oraz na korytarzu przy tym nie dotrzymując tajemnicy lekarskiej!!!! Przerwała badanie bez żadnych wyjaśnień. Zero kompetencji, zero uprzejmości. Idźcie gdziekolwiek ale nie do niej!!!

Jestem kilka dni po kolonoskopii. Jestem pacjentem z Programu Przesiewowego. To była moja pierwsza kolonoskopia. Poziom obsługi = rewelacja. Uprzejmośc, fachowość, kompleksowa informacja. Pani dr wykonała badanie w taki sposób, że kompletnie nie czułem ŻADNYCH "rewelacji" po wykonaniu. Zaznaczam, że zabieg był ze znieczuleniem. Niemniej czułem się rewelacyjnie.

Nie jestem pewien, ale chyba poprzednie komentarze nie dotyczą tej samej Pani Doktor. Badanie bezbolesne, wszystko ładnie wytłumaczone, miłe podejście. Polecam

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na temat Pani Doktor. Dziś wróciłam z pierwszego w życiu zabiegu gastroskopii, który przetrwałam między innymi dzięki uprzejmości i kompetencji, jakie charakteryzują Panią Doktor. Przed zabiegiem byłam przerażona, dosłownie trzęsłam się ze strachu i nie mogłam utrzymać ustnika, tak bardzo drgały mi zęby ze stresu. Zarówno Dr Baluta, jak i personal asystujący Przychodni Dąbrowa-Dąbrówka w Gdyni okazali mi ogromne zrozumienie, szacunek i wsparcie. Przed zabiegiem wyjaśniono mi na czym polega procedura oraz jak wygląda moja sytuacja chorobowa na podstawie wyników, natomiast po zabiegu dokładnie wyjaśniono, co wykazały wstępne oględziny. Dodatkowo, otrzymałam od Pani Doktor kilka sugestii dodatkowych badań, mimo, że nie była to konsultacja medyczna. Dziękuję za uprzejmość zarówno Pani Doktor, jak i personelowi asystującemu.

Nie polecam tej doktor. Potraktowała mnie lekceważąco stawiając nielogiczną diagnozę oraz przepisała niepotrzebny lek.

Pani doktor traktuje pacjenta przedmiotowo. Jestem stałym pacjentem i jestem bardzo nie zadowolona z wizyt. Niczego nie tłumaczy, śpieszy się zawsze, odnosę wrażenie, że przeszkadzam. Generalnie przychodzę tylko po receptę. Niestety jestem nieuleczalnie chora, muszę chodzić regularnie do lekarza, a że innego nie ma w pobliżu więc niestety jestem skazana na dr Balutę. Jest bardzo nieuprzejma, nie wiem, może trafiam jak ma zły dzień. Zdecydowanie nie polecam.

Jedyny lekarz który zdiagnozował u mnie nowotwór po pół roku tułaczki po gabinetach. Jestem w trakcie leczenia i rokowania są bardzo dobre. Nie wiem co Państwo wymyślają z tymi opiniami, aczkolwiek nigdy w to nie uwierzę co jest tam wypisane. Żaden z pacjentów pani doktor nie powie o niej złego słowa. A to, że ktoś nie przychodzi na badania czy przychodzi nie umówiony to jego wina a nie pani doktor. (byłam kilkukrotnie świadkiem takiej sytuacji)

Poszedłem z powodu choroby refluksowej i innych dolegliwości. Zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie, a jakość badania była na najwyższym poziomie. (mogę to stwierdzić, gdyż jestem studentem medycyny i już widziałem takie zabiegi) Wiedza i umiejętności są na najwyższym poziomie. Nie było niestety czasu na dłuższą rozmowę, ale z wyników leczenia i badania jestem bardzo zadowolony. Wcześniej byłem u kilku specjalistów z GUMedu i nie spotkałem się z taką jakością i profesjonalizmem. PS: Proszę weźcie pod uwagę ilość pacjentów jaką każdy gastroenterolog ma do przyjęcia i wybaczcie czasami brak czasu na dłuższą ...

PS: Proszę weźcie pod uwagę ilość pacjentów jaką każdy gastroenterolog ma do przyjęcia i wybaczcie czasami brak czasu na dłuższą rozmowę. Zobaczcie jaka jest kolejka!