lekarz Małgorzata Bartczak

Zacznijmy od tego że o zęby trzeba dbać. Odpowiednia higiena oraz dieta mają ogromny wpływ na ich kondycję. Lekarz nie ma magicznej różdżki, która nieodwracalnie usuwa próchnicę. Dlatego jestem załamana wpisem który przeczytałam poniżej. Obwinianie dentysty za to że dziecku psują się zęby? Serio? Jestem pacjentką Pani dr.Bartczak od wielu lat. Nie raz ratowała mnie, moją rodzinę czy znajomych. Jest niesamowicie profesjonalna i życzliwa. Polecam każdemu.

Leczyłem zęby u doktor Bartczak do ubiegłego roku. Jak zaczołem składać reklamacje co do wykonanej usługi, doktor obiecała zająć się tym na następnej wizycie. Trzy dni przed kolejną wizytą otrzymaliśmy telefon że doktor jest bardzo chora długo jej nie będzie i przyjmie nas inna doktor następnego dnia. Okazało się jednak że dok. Bartczak była w pracy w terminie odwołanym i przymowała innego pacjenta. Pani z rejestracji poinformowała nas że dok. Bartczak jest naprawde chora ma zawroty głowy leczy się z tego powodu dwa razy była już w szpitalu i nie przyjmuje trudnych przypadków. Jeżeli dla doktor Bartczak pruchnica na mlecznej 5 jest trudnym przypadkiem to zmieniliśmy dentystę.

Dr Bartczak jest bez watpienia najbardziej sumiennym i oddanym swojej pracy lekarzem jakiego spotkalem, a przez 50 lat spotkalem wielu. Na jej fotelu czuje sie calosciowo zaopiekowany i czuje ze moja obecnosc w gabinecie jest po to aby mnie wyleczyc a nie tylko podliczyc. Kazdemu kto potrafi docenic sumienna prace - POLECAM !

Chodziłem do doktor Bartczak z dziećmi. Była miła i miała podejście do pacjenta, ale jak zaczeły plomby wypadać a pruchnica przenosiła się na zęby sąsiednie to Pani doktor twierdziła że to wina złej fluoryzacji w przedszkolu. Nie poczuwała się do winy i trzba było płacić za kolejne leczenie. Nie korzystamy już usług tej Pani.

Witam, wszystkich, co do Pani dr Małgorzaty Bartczak, mogę tylko wyrazić jak najlepszą opinię, byłam u różnych dentystów w Warszawie i nie tylko, którzy na kase mnie tylko naciągali, partacząc mi przy okazji kilka zębów, które mi Pani dr Bartcztak uratowała, cierpliwie tłumacząc mi i pokazując co i jak. Ciesze się że są jeszcze ludzie z wiedzą i uczciwi jak Pani dr Bartczak. Dziś za wszystko sie płaci to zrozumiałe i każdy popełnia błędy, ale trzeba się do nich umieć przyznać i w miarę możliwości poprawić je a nie dalej naciagać na kasę i partoczyć. W ten sposób można tylko stracic pacjentów. Trzeba pamiętać że my sami Tworzymy na swój temat opinię. Reasumując to wszystko mogę życzyć Wam tylko takich dr jak dr M. Bartczak. Pozdrawiam. :-)

Bardzo profesjonalne podejście - polecam.

Bardzo profesjonalne podejście - polecam.