lekarz Małgorzata Begier-Trautsolt

Neurolog dziecięcy, Pediatra

2,6

Pani dr może nie jest najmilsza w obyciu, ale fachowcem jest znakomitym. Dzięki ogromnej ilości zleconych badań, miałam 100% pewność, że syn jest zdrowy.

Pani dr może nie jest najmilsza w obyciu, ale fachowcem jest znakomitym.

Jestem z synkiem po wizycie u Pani dr Niestety nie przekonała mnie do swoich teorii. Dziecko bardzo napięte , płaczliwe , opóźnione w rozwoju , a zdaniem dr wszystko dobrze. Kazała głaskać dziecko i nie rehabilitować metodą Vojty, o której zdaje się nie ma pojęcia. Nie polecam ! Poszłam do dr Banaszek by sprawdziła synka i tu alarm ! Intensywna rehabilitacja , zagrożenie porażeniem mózgowym 😭 , wzięliśmy się ostro do roboty i po 3 tyg. już widać poprawę. Pani dr zaleciła Vojtę i tak robimy , bo efekty widzimy.

Jestem z synkiem po wizycie u Pani dr

Nie polecam nikomu.... Jest to osoba nie uprzejma, lekceważy słowa rodzica, opinie wydała nie rozmawiając z moim dzieckiem. Opinia byla absurdalna stwierdzila ciezką chorobę w 5 min - siedząc głównie przy komputerze. Zepsuła nam tylko nerwy...

Bardzo niesympatyczna, opryskliwa osoba. Być może podczas wizyt prywatnych wypada lepiej ale absolutnie nie polecam tej pani. Diagnoza postawiona dziecku również okazała się zupełnie bzdurna- straszyła kilkoma poważnymi schorzeniami u 6miesiecznego dziecka, a po konsultacji z profesorem neurologiem wszystko okazało się nieprawda. Mimo że dziecko płakało podczas wizyty nie chciała powtórzyć co mówiła, i pod nosem nie patrząc na nas rodziców wymamrotala cos o dalszym leczeniu.

Polecam i dziękuje Pani Doktor za opiekę nad moim dzieckiem. Jesteśmy pod stałą kontrolą Pani Doktor. Kompetentna, rzeczowa, zauważa co inny lekarz pominął, kieruje na potrzebne badania. Po prostu prawdziwy lekarz neurolog. Zdecydowanie polecam!!