lek. dent. Małgorzata Białas-Miczko

Staramy się dbać o zęby, więc odwiedzamy z żoną panią doktor średnio raz na trzy miesiące. Kiedyś chodziliśmy do innych dentystów, ale tu już jesteśmy od kilku lat i nie zamierzamy zmieniać. Zawsze jest uprzejma, a kiedy trzeba, umie pożartować. Nie jestem dentystą, ale moim zdaniem nie można nic zarzucić jej kompetencji i wiedzy. Pomimo tego, że gabinet stomatologiczny u wielu osób budzi lęk, w tym można naprawdę miło przeżyć wizytę. Inni lekarze mogliby się od niej uczyć. Zaznaczyłem 4/5 ponieważ dla mnie te wizyty są za krótkie, a lubię tam przychodzić.

Bardzo dobra pani doktor, sympatyczna i wzbudzająca zaufanie u pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kalisz"?

ul. Kanonicka 8/10

Młynarska 121