dr n. med. Małgorzata Biernacka-Zielińska

Reumatolog, Pediatra

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista chorób dzieci, reumatolog. Od 20 lat związana z Kliniką Kardiologii i Reumatologii Dziecięcej, wcześniej z oddziałem chorób zakaźnych ( 10 lat). Jako reumatolog zajmuje się leczeniem dzieci i chorych dorosłych z problemami zapalnymi stawów ( MIZS, RZS, łuszczycowe zapalenie stawów, spondyloartropatie zapalne w tym zesztywniające zapalenie stawów kregosłupa, odczynowe zapalenie stawów) oraz innymi chorobami tkanki łącznej ( kolagenozami) jak...

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek! Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

Świetny lekarz i wspaniały kobieta. Zawsze uśmiechnięta, serdeczna i bardzo ciepła . Można śmiało napisać LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!! Pomocna w każdej sytuacji i w każdym momencie !!!! WSPANIAŁY SPECJALISTA !!!! Emilia Ż.

WSPANIAŁY SPECJALISTA !!!! Emilia Ż.

doskonały specjalista , świetnie dobiera leczenie i pomaga w nakierowaniu jak dalej z rehabilitacją

doskonały specjalista , świetnie dobiera
leczenie i pomaga w nakierowaniu jak dalej z rehabilitacją

BARDZO POMOGŁA PRZY MOJEJ CÓRCI:) POZDRAWIAM

BARDZO POMOGŁA PRZY MOJEJ CÓRCI:) POZDRAWIAM

TAKICH LEKARZY Z POWOŁANIA POWINNO BYĆ WIĘCEJ.ZAWSZE DYSPOZYCYJNA ,KOMPETENTNA WSPANIAŁY CZŁOWIEK NIE ZNAJDZIECIE PANSTWO LEPSZEGO REUMATOLOGA I PEDIATRY!!!! PRZYJMUJE W PRZYCHODNI REUMATOLOGICZNEJ NA UL.SPORNEJ W SZPITALU KLINICZNYM ORAZ ODWIEDZA MAŁYCH PACJENTÓW PRYWATNIE W DOMU. NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA. PODPISAŁA MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

NIE ZNAJDZIECIE PANSTWO LEPSZEGO REUMATOLOGA I PEDIATRY!!!!
NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA.
PODPISAŁA
MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Zawsze uśmiechnięta, dzieci się jej nie boją. Można śmiało napisać LEKARZ Z POWOŁANIA:) Zawsze dobrze dobrane leki dzięki temu dzieci szybko dochodzą do zdrowia. Pani Doktor utrzymuje stały konakt podczas choroby z chorym dzieckiem dopóki nie uzyska informacji że dziecko wyzdrowiało. Gorąco polecam.