Małgorzata Bigosz-Kubica

Chirurg ogólny

ja z p. doktor zetknęłam się podczas wizyty ze swoją podopieczną-osobą z upośledzeniem intelektualnym. Badania wykazały guza- dość dużych rozmiarów, pierś usunięto. Tak fachowego podejścia, łącznie z wytłumaczeniem co z czym i dlaczego nie spotykam często. Pozdrowienia dla Pani doktor

Trafiłam do pani Dr do przychodni przy Szpitalu na Parkitce z 1 cm guzkiem 7 miesięcy temu. Wykonała wszystkie potrzebne badania. Nowotwór. Szok. Powiedziała, że nie ma nic przeciwko temu, żebym się skonsultowała gdzie indziej, czy też gdzie indziej leczyła. Na moją prośbę doradziła, gdzie się udać. Diagnoza potwierdzona w 2 innych poważnych ośrodkach. W jednym proponowany trochę inny, bardziej radykalny tryb leczenia. Pani Dr wysłała mnie do jeszcze innego lekarza na konsultację. Zdecydowałam się na proponowany przez nią zabieg. Wyniki potwierdziły (i opinia innego ośrodka), że to była właściwa decyzja. Pani Dr jest mistrzem psychologicznego prowadzenia leczenia i przekazywania złych informacji - robi to tak, żeby człowieka nie załamać, a jednocześnie bardzo taktownie mówi prawdę. Jest konkretna. Wspiera psychicznie podczas całego leczenia, tłumaczy od strony medycznej tak, że ja - laik wszystko rozumiałam. Okazuje wielkie współczucie a nie pozwala się niepotrzebnie użalać nad sobą. Odpowiada na wszystkie pytania, te niezadane też, a nawet te niezbyt mądre. Ma świetne poczucie humoru, które mnie też strasznie odpowiada i pomaga, bo rozładowywuje napięcie. To jest lekarz, który współpracuje z pacjentem, jeśli pacjent chce uczciwie współpracować. Pacjenta traktuje tak podmiotowo, jak mało gdzie się to zdarza.Chce się żyć i walczyć o życie, gdy ma się do czynienia z takim lekarzem. Więc jeśli takiego lekarza, jak opisałam, szukasz, to polecam. Po prostu: czapki z głów!

Miła, kompetentna i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

Miła, kompetentna i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

Pani Doktor traktuje pacjentów z dużym szacunkiem. Jest bardzo kompetentnym lekarzem i dokładnie tłumaczy chorobę. Polecam z czystym sumieniem.

polecam wszystkim kobietą poszukującym wspaniałego fachowca.w dziedzinie chorób piersi,,Wyjatkowy lekarz i psycholog,,jestem pacjetką p,doktor do 10 lat,,

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Częstochowa"?

al. NMP 11 lok. 19

Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Piotr Ślęzak

Chirurg ogólny
Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
Prywatna Przychodnia Lekarska - Szpital w Blachowni