Małgorzata Bihun

Miałam z synkiem przez pewien okres czasu znaczne problemy ze zdrowiem. Przez pół roku 4 wypady do szpitala i inne. Jest już dużo lepiej. W moim przypadku p. Małgosia Bihun podała mi swój numer telefonu w razie nagłych wypadków. Za pewne nie z każdym się podzieli numerem telefonu- powtarzam, mocno chorował mi syn. Widać że jest lekarką z powołaniem, coraz mniej takich spotykam.

Super, super lekarz ,przemiła ,bardzo dobry kontakt z dziećmi, lekarz na 6 z dużym plusem polecam wszystkim !!!!!!!!!!!

Rewelacyjna. Z super podejściem do dzieci.

Rewelacyjna. Z super podejściem do dzieci.

Bardzo dobra Pani Doktor, leczyła mnie kiedy pracowała w Opolu, teraz jeżdżę do Czarnowąs z moją córką. Duża wiedza, trafna diagnoza, dobra rada, życzliwe podejście do dzieci. I co najważniejsze słucha co się mówi. Szczerze polecam!!!

Pani Małgosia jest super moje córki jak już zachorują to "uwielbiają"do niej iść. Ja sama jestem bardzo zadowolona, jeszcze nigdy z niczym nie zostałam odesłana, jest dla dzieci super. Niczego nie bagatelizuje i jeśli trzeba bez problemu daje skierowanie na badania i do specjalistów. Gorącooooo polecam. Nawet w środowisku lekarskim jest znana i oceniana pozytywnie:)

Przemiła Pani.Anioł na ziemi.Wzbudza zaufanie do dzieci.Poprostu 555555

Przemiła Pani.Anioł na ziemi.Wzbudza zaufanie do dzieci.Poprostu 555555

Cudna kobieta,lekarz z powołania :)) Zawsze cierpliwa i uśmiechnięta.Diagnoza za każdym razem trafna.Polecam gorąco!!!!

Świetny lekarz. Gorąco polecam, przez wszystkie lata uczęszczania do niej z różnymi dolegliwościami zawsze spełniła swoje zadanie z uśmiechem na ustach.