dr n. med. Małgorzata Bohater

Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Polecam, jakiś czas temu zdjąłem aparat z obu szczęk. Leczenie trwało około 2 lata z kawałkiem. Jestem posiadaczem dobrze poukładanych, ładnych żebów i jestem z tego powodu szczęsliwy. Uważam,ze doktor dobrze wykonuje swoją pracę, ceny ma przystępne i szanuje pacjenta i jego kaskę. Nie podnosi cen wizyt.Ogólnie jest fajna.

Jestem zdziwiona pozytywnymi komentarzami na temat tej Pani ponieważ mają się nijak do rzeczywistości. Miałam założyć aparat ale stamtąd uciekłam i całe szczęście...planowała usunąć mi dwie zdrowe czwórki...a tymczasem jestem szczęśliwą posiadaczką aparatu bez tej konieczności.Kompetencje tej Pani stoją pod wielkim znakiem zapytania... W tym gabinecie nie spodziewajmy się odpowiedzi na dręczące nas pytania (jeśli jesteśmy dociekliwi i chcemy wiedzieć jak będzie przebiegało leczenie) to usłyszmy, że ortodonta nie jest od tego aby nam robić wykłady medyczne...aha i ilość zadawanych pytań jest ograniczona. Ogólne wrażenie bardzo niedobre. I jeszcze jedno, ...

Ogólne wrażenie bardzo niedobre.
I jeszcze jedno, na jednej z wizyt otrzymałam ciekawą pogadankę na temat okropnych pacjentów wypisujących na jej temat różne opinie w internecie...Pani doktór stwierdziła, że to problem jest z pacjentami...brawo!! :) mam wrażenie, że ta Pani musiała chyba dłuuuugo pracować w jakiejś publicznej placówce :)

Zalożyłam aparat 2 lata temu i leczę się u tej doktor, widzę efekty, niedługo koniec, jestem zadowolony, miła, nie ma dużych obsówek czasowych, wszystko tłumaczy, konsultuje z lekarzem od dziąseł, gdy potrzeba. Nie olewapacjenta, dostępna u gabinecie od pn do pt a nie raz na tydzien lub miesiąc.

Mój mąz leczy się u dra a ja chodzę do pani Doktor. Od pół roku mam aparat prostujący zeby i juz widać efekty, jestem b zadowolona, bo doktor wytłumaczył mi wszystko przed leczeniem i teraz widze, ze mowiła prawde.

Rzeczowa, uprzejma, kompetentna i LUDZKA!!!!

Rzeczowa, uprzejma, kompetentna i LUDZKA!!!!

Nie oszukuje co do efektu wybielania, robi najnowszymi środkami super lampą, w trakcie oglądasz film, efekt extra, polecam, aha niedrogo tylko 700 setek

Bardzo dobra dentystka, leczę dzieci i siebie od 7 lat. Wysoka jekośc, normalne ceny, miła atmosfera, dobre kwalifikacje.

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Lecze sie sama i już widac efekty prostowania zębów. A moje dzieci ją uwielbiają. Miła atmosfera, przystepne ceny i piekny gabinet