mgr Małgorzata Budnikowska

Dietetyk

Witam! Przez 0.5 roku chodziłam do Pani Małgosi. Dieta co miesiąc nowa, przesyłana na e-mail, rozpisana dokładnie dla mnie. Pani Małgosia to świetny dietetyk, jednak mam zastrzeżenia, nie traktuje poważnie swoich pacjentów, zapominając o nich i tym bardzo straciła w moich oczach. Brak kontaktu ze strony dr. Budnikowskiej, zaskutkował tym, że zrezygnowałam z jej usług i znalazłam innego dietetyka. Nie mam jednak do niej żalu, dietetykiem jest na prawdę dobrym!

Witam!

Znakomita dietetyczka. Po zastosowaniu ułożonej indywidualnej diety efekty były rewelacyjne, w ciągu sześciu miesięcy schudłem 24 kg, a co najważniejsze od tego czasu minęły prawie cztery lata i utrzymuję wagę - brak efektu jojo.Dieta stosowana przez Panią Małgorzatę nie skazuje człowieka na jakieś drakońskie wyrzeczenia i głodzenie się, wręcz przeciwniw posiłki są obfite i jemy to co lubimy.

Byłam u tej dietetyczki przyznam, że za namową koleżanki z pracy i nie żałuję, dieta ułożona specjalnie dla mnie (musiałam kilka dni na nią czekać) posiłki smaczne i łatwe, a efekty już widziałam po pierwszym tygodniu, cieszę się strasznie i polecam!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz