lekarz Małgorzata Chruścicka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani doktor leczyła mnie pół życia a teraz leczy moja córkę. Jest to niesamowita osoba nigdy się nie pomyliła co do diagnozy. Zawsze pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie wszystko wytłumaczy.

Osobiście nie polecam Pani doktor. Będąc na szczepieniu syn miał robione kontrolne badanie bilansowe. Sprawdzając synowi członka (czyli stan napletka) tak mocno naciągnęła, że syn skarżył się na ból w członku. Po zajrzeniu dostrzegłam, że cały napletek jest zaczerwieniony. Jeśli kompetencją nazywamy robienie dziecku krzywdy to rzeczywiście jest to pediatra godny polecenia.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Zawsze trafna diagnoza , wszystko wytłumaczy, nigdy nie zostawia z cieniem wątpliwości. Wizyty domowe równie na wysokim poziomie. Polecam każdemu!!!

Niewątpliwie najlepszy lekarz pediatra jaki wyleczył, pomagał, doradzał moim dzieciom. Szkoda męczyć dziecko chorobą i wizytami u początkujących lekarzy z całym szacunkiem do nich. Doświadczenie p. Chruścickiej jest widoczne już po od pierwszego spojrzenie na dziecko. GORĄCO POLECAM TYM KTÓRZY JESZCZE NIE wizytowali u Pani Małgosi. Wizyta -badanie nigdy nie tra 10czy 15 minut. Trwa tyle ile potrzeba. A po wizycie nie mam wątpliwości co kiedy i do kiedy podawać dziecku a czego nie podawać. Polecam.

Najbardziej kompetentna Pani doktor jaką znam. Przemiła i zawsze pomocna. NIgdy nie odmówila wizyty nawet domowej. Polecam wszystkim mamom.

Najbardziej kompetentna Pani doktor jaką znam.
Przemiła i zawsze pomocna. NIgdy nie odmówila wizyty nawet domowej.
Polecam wszystkim mamom.

Zawsze ma czas, miła, nie spotkałam bardziej kompetentnej. Dobre podejście do dzieci, troskliwa, miła. Na prawdę polecam wszystkim mamom gdy szkraby w potrzebie

Pani dr. jest przewspanialym lekarzem z długoletnim doświadczeniem zawodowym,leczyla mnie jako male dziecko w tej chwili leczy moje dzieci i pomimo iż obecnie mieszkam w gdyni niezamierzam z niej rezygnować!!! prawdziwy lekarz z powolania!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz, poświęci dziecku tyle czasu ile trzeba, nie spieszy się, wysłucha do końca, możliwy kontakt telefoniczny: zawsze pamięta o jakie dziecko chodzi, potrafi doradzić

bardzo kompetentna pani doktor leczyłąm sie u niej ja jako dziecko, moje rodzenstwo i chodze do niej z moim dzieckiem. Ocena 6 + !!!!

Pani doktor jak przyszła pracować w mojej byłej przychodni od razu wiedziałam że to będzie wspaniały lekarz pediatra i była i zapewne jest,życzę wszystkiego dobrego dla pani doktor i dla całego personelu przychodni.Pozdrawia mama byłych pacjentów Łucja Patryk