dr n. med. Małgorzata Cicha

Hepatolog

2,7
2,9
2,9

Okropny lekarz pani dr jest arogancka a jej metody leczenia przypominaja te z czasow komuny podejscie do pacjenta na poziomie zerowym czas chyba aby opuscila juz swoje dotychczasowe miejsce pracy

Arogancka niekompetentna w dzialaniu pani dr nie umie posługiwać sie komputerem pisze wszystko recznie na kartce papieru przez co jeden pacjent spedza u niej godz w miedzy czasie cos je i popija nie zdecydowana w sprawie diagnozy choroby zleca badania ktore nie maja zadnego sensu przez co postawienie wlasciwej diagnozy wydluza sie predzej pacjent umrze niz doczeka sie wynikow tylko ona ma zawsze racje zero komunikacji z pacjentem powinna juz odejsc dawno a nie dorabiac na emeryturze

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym Człowiekiem o gołębim sercu. To nieprawdopodobne jakiej dobroci doznaliśmy z Jej strony - opiekowała się moją umierającą na raka Żoną. Opinie o kompetencjach Pani Doktor są niesprawiedliwe i jak widzę związane z faktycznie trudnym nawiązaniem pierwszego kontaktu, ale po "przełamaniu lodów" odsłania się wspaniały, jakże ciepły i dobry Człowiek. Spędziłem w gabinecie Pani Doktor dużo czasu i wielokrotnie słyszałem Jej rozmowy telefoniczne, to nieprawdopodobne ilu ludziom pomagała, załatwiała lekarstwa, co tylko było w Jej mocy. Kiedy wchodziłem do Jej gabinetu czasami wystarczyło Jej moje spojrzenie, żeby wiedziała z czym przychodzę. Moja Żona umarła i wbrew temu, że najczęściej w takich przypadkach się pomstuje na lekarza, lekarzy, jestem wdzięczny Bogu, że było nam dane w tych ostatnich chwilach spotkać na naszej drodze Panią dr n. med. Małgorzatę Cichą. Dlatego uważam, że nigdy nie należy nikogo oceniać po pozorach.

Witam Pani Doktor Cicha jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nigdy w życiu, nawet w prywatnej poradni nie spotkałem się z tak rzetelnym wywiadem lekarskim i poświęconym czasem dla pacjenta. Analizuje problem i rozpatruje go wielowątkowo, przyczynowo. Dla mnie w 100% kompetentna osoba i cieszę się jako pacjent, że jestem prowadzony przez Doktor Cichą. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego, konkretnego specjalisty. Mało już takich lekarzy..., stara szkoła! Pozdrawiam, Wojtek

Witam
Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego, konkretnego specjalisty.
Mało już takich lekarzy..., stara szkoła!
Pozdrawiam,
Wojtek

Miałam możliwość (bo do przyjemności to nie należało) poznać dr. Małgorzatę Cichą. Nie piszę pod wpływem emocji ponieważ pierwszej wizycie byłam w 2008 r. a następnie w 2014 roku. Mam złe zdanie o tej osobie. Pani doktor jest wyniosła i arogancka. Pacjentów traktuje przedmiotowo. Zdarza się tej pani zacząć pracę z godzinnym opóźnieniem a do tego jest zaskoczona, że pacjenci okazują niezadowolenie. Brakuje tej kobiecie ogłady i kultury osobistej czego należałoby się spodziewać po osobie o takim wykształceniu. Podczas wywiadu pacjent odpowiada zdawkowo na zadawane pytania ponieważ zdanie i obserwacje własne pacjenta pani doktor nie interesują co daje odczuć ucinając rozmowę.

Czy pani doktor Małgorzta Cicha przyjmuje w prywatnym gabinecie??? Jeśli tak to proszę o jakiś namiar

Bardzo dobra, kompetentna lekarka. Poświęciła wyjątkowo dużo czasu jak na wizytę w publicznym ośrodku. Polecam!

P.doktor Cicha jest wyjątkowym człowiekiem ,może nie pieści się z pacjentem ale jest świetnym specjalistą i NA PEWNO wie co mówi i co robi.Zaskoczyła mnie ogromnie ,kiedy zobaczyłam jak ciepło i mądrze potraktowała mojego umierającego teścia - jestem jej za to bardzo wdzięczna.I nie zdarzyło się mi nigdy ,żeby w publicznej służbie zdrowia lekarz specjalista przyjął mnie z dnia na dzień bo go o to poprosiłam ( bez znajomości i załączników)a doktor Cichą stać na bycie człowiekiem.A jak ktoś boi się jej przeszywającego spojrzenia to widocznie ma jakiś problem ze sobą.Ja doktor Cichą polecam z czystym sumieniem.

z wieloma lekarzami mam do czynienia ale tak nie miłego to nie spotkałem.Stanowczo nie polecam zero kontaktu coś tam burknie nie umie się przyznać do swojej porażki .Ja już do niej nie pójdę wole dybać nawet 200 km by nie być w gabinecie.A Wy jeśli uważacie inaczej to wasz dylemat.

Po raz pierwszy spotkałam się z tak nie miłym lekarzem. Pani doktor traktuje pacjenta przedmiotowo, zapominając o tym, że człowiek jest osobą a nie przedmiotem. Nie mogę ocenić za bardzo kompetencji Pani doktor, ponieważ jej zachowanie wpływa na ocenę negatywną. Wielka szkoda, że osoba tak wyuczona i z takim doświadczeniem zapomina o psychologii w kontakcie z pacjentem.