lekarz Małgorzata Cimoszko-Rams

Neurolog

Profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta. Trafiłam na oddział po silnym napadzie padaczki. Pani doktor zleciła cały komplet badań, które wykonuje się przy tej chorobie, chociaż wcale nie musiała tego robić, ponieważ mieszkam 200 km od Sztumu i w miejscu zamieszkania mam lekarza prowadzącego. Pani doktor mogła wypuścić mnie po doraźnie podanym leku, ale rzetelnie i poważnie podeszła do mnie jako pacjenta i człowieka. Poza tym jest osobą życzliwą, ale bez zbędnej przesłodzonej sympatii. Taki powinien być lekarz!!!

Profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta.

Kobieta nie powinna być lekarzem. Pojechałam z problemem sparaliżowanej twarzy. Co prawda poszłam do niej na oddział. Doktor najpierw była miła, zanim zdążyłam nawet się odezwać zapytała uprzejmie, czy przyszłam do niej. Powiedziałam, że tak, zaczęła mnie badać, nagle stwierdziła, ale co to za badanie w ogóle. I odeszła. Zapytałam, kiedy można się w takim razie do niej dostać, na co oznajmiła że wyjeżdza jutro na dwa tygodnie i nie ma czasu, bo papiery musi powypisywać i że nie da rady dostać się na wizytę u niej. Nawiasem dodam, że moja babcia jest do niej umówiona na wtorek. Jedyne pytanie, które się nasuwa: czy tak zachowuje się lekarz? Bo jak dla mnie to ta kobieta ma problemy psychiczne. Przedkłada papiery i urlop nad zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Nigdy więcej..

Takiej Pani Doktor powinien pozazdrościć nie jeden szpital.

Takiej Pani Doktor powinien pozazdrościć nie jeden szpital.

polecam nic dodoć nic ując, wspanały lekarz

polecam nic dodoć nic ując, wspanały lekarz

Wspaniała kobieta i lekarz, życzliwa, kompetentna, cierpliwa bada bardzo dokładnie , każdego pacjenta i jego chorobę dokładnie pamięta. Nigdy nie jest zniecierpliwiona, zawsze pogodna i gotowa nieść pomoc.

Wspaniała kobieta i lekarz, życzliwa, kompetentna, cierpliwa

Wciąż poszukujesz "Neurolog Sztum"?

ZOZ
Reja