dr Małgorzata Czerepkow

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

pojechalismy z dzieckiem 3lata na wizyte do dentysty po krotkim sprawdzeniu zebow detyska zaproponowala leczenie kanalowe mleczaka u dziecka z pomoca narkozy .Przez kolejne 15 min przedstawiala nam koszty z tym zwiazane i uswiadamiala nas ze jest to jedyne rozwiazanie .Wiecej czasu poswiecila na przekonywaniu nas na narkoze dziecka niz zetelne sprawdzienie zebow dziecka . Spytalismy o lakowanie zebow u naszego dziecka odpowiedz pani byla krotka nic to nieda najlepiej bedzie zaplacic za narkoze i leczyc kanalowo mleczaka.Wizyta trwala 30min z czego 1min sprawdzanie zebow ,pojechalismy z mysla o lakowaniu zebow dziecku a wysluchalismy wyklad o narkozie i kosztach z tym zwiazanych,na nasze pytanie o pokrycie zebow lakierem stwierdzila ze jej jest potrzebne 3 wizyty a narkoza (znowu o tym samym)tylko jedna wizyte.Nie wiem ktory rodzic zgodzil by sie na narkoze dziecka 3 letniego zeby leczyc mleczaka kanalowo . moja opinia o tej pani nie jest zbyt dobra moze stwierdzila ze warto od czasu do czasu kogos naciagnac.Wizyta kosztowala 50 zl uwazam ze za drogo za sluchanie glupich propozycji tej pani

Pani Gosia jest najlepszym stomatologów jakiego poznałam

Pani Gosia jest najlepszym stomatologów jakiego poznałam

Mój syn po pierwszej wizycie w swoim życiu u tej Pani stwierdził,że plombowanie wcale nie jest takie straszne,Pani dr świetnie potrafi zaciekawić dziecko tym co będzie robiła,liczyła do trzech a potem przestawała borować i tak do końca aż ząbek był zaklejony:) zdecydowanie polecam!!!

byłam z moim synkiem u p. Czerepkow i nie jestem zadowolony jest nie miła i zdecydowanie nie spełnia moich oczekiwań zdecydowanie nie polecam.

Zachęcona przez znajomą wybrałam się z dzieckiem do p.Czerpkow, pierwsza wizyta nie była zła, chociaż dziwiło mnie ponaglanie dziecka, ale ok, przy kolejnych dr okazywała zniecierpliwienie dzieckiem, pouczała rodziców (!), mówiła o braku czasu i że się spieszy. Nie jestem zadowolona, nie były to wizyty miłe, dziecko jest zestresowane, szkoda, że w tym gabinecie liczy się łatwy pacjent, 20-30 min i następny. A wizyty zdecydowanie droższe niż w cenniku na stronie.

Bardzo polecam Panią Doktor, która leczy ząbki naszego sześcioletniego synka. Wykazuje się dużą cierpliwościową dla zdenerwowanego dziecka i dużym profesjonalizmem. Pląbki wykonane pięknie, a synek pomimo naturalnego lęku przed stomatologiem, nie ma nic przeciwko następnej wizycie.

polecam moja cała rodzina jest zadowolona

polecam moja cała rodzina jest zadowolona

najlepszy stomatolog w koszalinie polecam kazdemu

najlepszy stomatolog w koszalinie polecam kazdemu

Nie wyobrażam sobie wizyt u innego stomatologa, pełen profesjonalizm! Mój synek 7-letni chodzi TYLKO do "cioci".Polecam mamusiom, wizyta u dentysty już nie będzie problemem.