lekarz Małgorzata Dobrowolska

Okulista

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Nie mam nic do zarzucenia, same pozytywy. Natomiast dostanie się do Pani Doktor to jakiś kabaret. Zapisy przyjmowane są tylko w jeden dzień w miesiącu... Dodzwonienie się w tym dniu graniczy z cudem... przy 60-tej próbie (nie żartuję - liczyłam połączenia w telefonie) wreszcie się udało zapisać. Spory zawód przeżyłam, kiedy córce spuchło oko i potrzebowałam szybkiej konsultacji lekarskiej, Pani w rejestracji telefonicznie poinformowała mnie, że zapisy mają w przyszłym tygodniu i wtedy mam dzwonić! SZOK! Na nic zdało się tłumaczenie, że to nagły ...

Spory zawód przeżyłam, kiedy córce spuchło oko i potrzebowałam szybkiej konsultacji lekarskiej, Pani w rejestracji telefonicznie poinformowała mnie, że zapisy mają w przyszłym tygodniu i wtedy mam dzwonić! SZOK! Na nic zdało się tłumaczenie, że to nagły przypadek. Usłyszałam, że gabinet jest oblegany i mam szukać gdzie indziej!!!
Mimo fachowości Pani Doktor, odpuszczę sobie wizyty w tym gabinecie.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Jednak dostanie się na badanie graniczy z cudem. Od ponad roku próbowałem wiele razy umówić się na drugą wizytę pod wskazanym nr tel. Brak odbioru. Pomimo, że dzwoniłem od samego rana NON STOP czyli od 9.00. CAŁY CZAS NIKT NIE ODBIERAŁ LUB NR ZAJĘTY.Widocznie wejście tylko DLA ZNAJOMYCH.

wg mnie lekarz sumienny, wykonanywane zabiegi sa skuteczne. Miałem laserowa korektę zacmy na prawym oku bo lewe jest już nie do uratowania. Zacma tak mi przycmiła pole widzenia, że nie mogłem odczytac recepty.

Fantastyczny lekarz, fantastyczny czlowiek! Jestem pacjentka od 15 lat i tylko faktyczne badania przypominaja mi, ze jestem w gabinecie lekarskim, a nie w odwiedzinach u ulubionej cioci :) Pani doktor ma niesamowita wiedze, ktora wciaz poglebia, a to juz mowi mysle samo za siebie. POLECAM! ps. Panie z personelu tez sa przesympatyczne! :)

Bardzo dobra okulistka, wyjatkowe podejście do pacjenta, szczególnie malego:):)

Bardzo dobra okulistka, wyjatkowe podejście do pacjenta, szczególnie malego:):)

Wciąż poszukujesz "Okulista Skarżysko-Kamienna"?

1 Maja 63

Gabinet Okulistyczny