lekarz Małgorzata Domańska

Lekarz rodzinny

BARDZO POLECAM PANIĄ DR MÓJ SYM MIAŁ DIAGNOZE POSTAWIONĄ NA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY PODAWALIŚMY NUTRAMIGEN JAK SIĘ OKAZAŁO PO BADANIACH NIE MA ALERGI BARDZO POLECAM

Pano doktor Domańska jest w 100% godna polecenia. Ja ze swoim synek jeżdżę do niej już kilka lat. Obecnie mój syn alergik wogóle nie choruje choć w szkole styka się z chorymi dziećmi. Nawet gdy chorował to antybiotyki były podawane w ostateczności. Oczywiście koszt leczenia u pani doktor jest dość wysoki ale na dziecku nie warto oszczędzać.

lekarz godny polecenia i zaufania nie tylko w specjalizacji rodzinnej ale także potrafi wyleczyć inne choroby np jak bakteria helikobakter oraz nerki naprawde polecam

pani doktor Domanska to najlepsza specjalistka jaka spotkalem jezdze do niej z moimi dziecmi z łodzi i zawsze im pomogla,jak mam isc do lekarza w łodzi to wole jechac 60km bo mamy tylko zaufanie do pani doktor

Polecam z czystym sumieniem.U Pani doktor leczyłam się ja i moja córka. Zawsze wszystko wytłumaczy i ma dobre podejście do dzieci :)

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Opole"?

mgr
Ewa Król