lekarz Małgorzata Domańska-Strycharska

Laryngolog

Podczas mojej wizyty u Pani doktor również dowiedziałem się, że nic mi poważnego nie dolega. Uważam, że nie jestem raczej w stanie ocenić właściwie poziomu usługi medycznej, ale wierzę, że diagnoza jest prawdziwa. Jedno co nasuwa się po wizycie u Pani doktor, to jej uprzejmość. No i jeśli można, to pozwolę sobie dodać dwa zdania o zabarwieniu politycznym. Myślę, że Pani Domańska-Strycharska nie jest prowincjonalną lekarką, tak jak i nie jest nią Pani Ewa Kopacz. Jadwiga Staniszkis, która tak oceniła Panią premier powinna poszukać zaściankowości, prostoty i zacofania w bliskim ...

No i jeśli można, to pozwolę sobie dodać dwa zdania o zabarwieniu politycznym. Myślę, że Pani Domańska-Strycharska nie jest prowincjonalną lekarką, tak jak i nie jest nią Pani Ewa Kopacz. Jadwiga Staniszkis, która tak oceniła Panią premier powinna poszukać zaściankowości, prostoty i zacofania w bliskim jej elektoracie, wśród ludzi którzy... nawet nie rozumieją co ona mówi.

Lekarka, która leczy objawowo, nie sięga do przyczyny choroby. I śpiewka: "ja tu nic nie widzę" to norma. Leki przepisywane są, żeby przetestować czy pomogą. Czuję się jak królik doświadczalny. Jeden plus to taki, że jest uprzejma.

Miła, sympatyczna, serdeczna. To chyba wszystko co mogę powiedzieć na temat pani doktor. Poza tym sprawia wrażenie nieobecnej. Pacjentów traktuje jak towar na taśmie kasy w supermarkecie, Zeskanować i następny. Byłem u niej kilka razy i za każdym razem diagnoza brzmiała "ja tu nic nie widzę" mimo nie ustępujących od kilku lat objawów. Nie polecam pani doktor.

Niestety ale nie moge polecic Pani doktor.Stwierdziła ze nic mi nie jest... nastepnego dnia znalazlam sie w szpitalu ledwo moglam oddychac a o przelykaniu i jedzeniu nie bylo mowy... rowniez okazalo sie ze mam alergie krzyzowa.. z migdalami problem, z uszami rowniez...

Bardzo kompetentny lekarz z dużym zaangażowaniem. Fachowiec!!!!Ma niezwykłą intuicję,bardzo dobre podejście do pacjenta,poza tym jest bardzo życzliwa i skromna.Polecam Panią Laryngolog!!!!

Pani Doktor jest bardzo kompetentna. Żaden szczegół nie umknie jej uwadze. Bardzo dokładna i skrupulatna podczas badania i wywiadu. Oprócz wiedzy lekarskiej ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miła i serdeczna. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Szczerze polecam.

Miła,kompetentna,bardzo dokładna w czasie badania.Bez obawy ,że bedzie się niedoinfomowanym czy źle zbadanym.Bezbłędnie stawia rozpoznanie choroby. Polecam. Traktuje pacjenta tak samo dobrze w czasie wizyty prywatnej i na kasę chorych.

korzystałem kilka razy z usług pani dr i jestem ogólnie zadowolony z jej usług

korzystałem kilka razy z usług pani dr i jestem ogólnie zadowolony z jej usług