lekarz Małgorzata Drozd

Radiolog

Bardzo konkretny Radiolog z indywidualnym podejściem do pacjenta.Pacjent u pani doktor traktowany jest z należytym szacunkiem, Pani doktor jest uważna i dokładna. Trafiłam w ręce profesjonalisty.

Polecam Panią Doktor naprawdę profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Badanie odbywa się bez skrepowania i precyzyjnie , miła w kontakcie z pacjentem.Jeśli zauważa coś niepokojącego od razu się pyta i informuje. Naprawdę polecam.

radiolog z powołania a przede wszystkim..CZŁOWIEK...Zawsze delikatnie,bezboleśnie i z wyczuciem:)indywidualne podejscie do każdego.Pozdrawiam.- Dominika z Wrocławia

Wspaniały lekarz i człowiek! Wielka wiedza i kompetencje. Szczera, prawdziwa przyjaciółka kobiety w każdym wieku. Mam do niej pełne zaufanie. Polecam !!

Świetny specjalista, w przychodni Medix pracuje zgrany zespoł profesjonalistow. Czujesz sie bezpiecznie. Jesli musisz udać się do radiologa -polecam Tą lekarkę.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39