lekarz Małgorzata Firkowska

polecam ,polecam, polecam.lekarz z powołania.zna się na rzeczy.stara się rozwiązać problem do końca.jest bardzo otwartą ,szczera, pozytywną,pomocną osobą.jako pacjent ma do niej pełne zaufanie.również doradzi w innej dziedzinie medycznej,jeśli ma wątpliwość pokieruje do właściwego specjalisty.leczę się od lat-NIE ZAWIODŁEM SIĘ.

Nie wymaga dodatkowego komentarza. Lekarz w pełni kompetentna, z dużym doświadczeniem, konkretna, otwarta i szczera - dokładnie opisuje przebieg leczenia, szczerze odpowiada na pytania. Widać pewność w leczeniu i to wzbudza zaufanie. Polecam z całym sercem.

Bardzo fajna Pani doktor, przeprowadzała mi dwa zabiegi chirurgiczne z pozytywnym skutkiem. Jestem wdzięczna jej za fachową pomoc i troskę. Szczerze polecam !

Jestem wdzięczna jej za fachową pomoc i troskę.

Szczerze polecam !

totalna porażka, problem ze wszystkim - wizyta prywatna a ja słysze ze "robie to za darmo czego pani odemnie oczekuje" z gory zaklada ze symulant mimo wielu obajawow i dolegliwosci za nic niewystawi L4 - jestem zawiedziona mialam trzy wizyty i postanowilam zmienic lekarza - mozna miec zly dzien ale bez przesady. absolutnie NIE polecam.

Bardzo dobra Pani doktor budzi zaufanie jest ambitna,jak coś robi, to się stara. Podchodzi profesjonalnie do tematu. Gorąco polecam. Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia.