lekarz Malgorzata Frackowiak

Neurolog

1,7

pani doktor zal mowic zero kultury czlowiek z po pobiciu z objawami nerologicznymi a ona ze nie mam co robic tylko po ryju sie leje i ze za robote mam sie wziasc moja wina ze za darmo w ryj dostalem moze dla przyjemnosci sie bronilem to sie zabralem z tamtad i poszlem ordynarny babsztyl

dziwią mnie te negatywne opinie ,mam zupełnie odmienne zdanie.Pani doktor zainteresowała się moim problemem,wykazała dużą empatie i zrozumienie,owszem jest bardzo bezpośrednia,ale mi akurat odpowiada takie podejście .Jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem.A czas poświęcony pacjentowi ,to już nie wina lekarza,takie mają limity czasowe.

Chciałem się tylko zarejestrować i zapytałem się gdzie jest rejestracja. Spotkałem się z wyjątkową, w dzisiejszych czasach, reakcją - lekarz nakrzyczała na mnie na korytarzu, że ona nie jest od rejestrowania a jest lekarzem neurologiem, a wszystko jest napisane na tablicy ( dodam, że informacje na tablicy są bardzo mylące i niekonkretne). Jednocześnie pewien starszy pan odezwał się, że on także ma pytanie - reakcja jak wyżej. Wszyscy pacjenci w kolejce oniemiali. Wyjątkowy brak kultury, niespotykane chamstwo. Dopiero po tym zdarzeniu dowiedziałem się kim była ta osoba. Przestrzegam, choć nie mogę mieć zdania na temat kompetencji.

Przy dużych bólach i skierowaniu od lekarza pierwszego kontaktu z adnotacją cito - pilne, pani doktor odburknęła, co ja właściwie chcę. Ona skończyła już pracę i żebym skorzystała ze skierowania do szpitala, które również otrzymałam. Dodam tylko, że nie byłam w stanie chodzić. Totalny brak zrozumienia sytuacji i kultury osobistej.

Pani doktor ze skwaszoną miną zamknęła mi drzwi przed nosem na klucz(!) nie udzielając odpowiedzi na moje pytanie, burcząc coś pod nosem - nie skorzystałam więc z wizyty, kompletny brak szcunku dla pacjenta,nie oceniam więc kompetencji - za to poziom kultury osobistej mogę ocenić - ZERO!!!

Lekarz porażka, zero kultury, prostactwo.

Lekarz porażka, zero kultury, prostactwo.